2006 model megane 2 bulunamayan ses

Civil43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2006 model megane 2 aracimda kaynagi bulunamayan bi ıslık sesi var.devirdaim kayislar aci kaydirici baski balata krank miline bagli bir disli degisti ama ses hala duruyor.ses arac hararet saati 90 gelip isindiktan sonra rolantide geliyor.gaza basinca kesiyor.yolda giderken dusuk gazdada geliyor.sesi buraya yukleyecem ama henuz beceremedim. Sesin şiddeti cok yuksek.3 usta degisti ses degismedi.aracda degismedik yer kalmadi.

Civil43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac benzinli 2000 motor 210000de.lpg var.

Clio-

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki komik gelebilir arabalardan çok fazla anlamıyorum lpg pompası bozulmuş olabilir mi veya lpg ayarı desem

Civil43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende lpg ile alakali olabilirmi diye uzun zaman araci benzinde kullandim ama degisen bisey olmadi.

Clio-

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende lpg ile alakali olabilirmi diye uzun zaman araci benzinde kullandim ama degisen bisey olmadi.

Bende Clio var bubububub diye ses yapıyordu lpg pompası değişti lpg ayarı yapıldı sonra kontağı açtığımız zaman didit diye uyarı verip çalışıyordu yine gaz ayarı yapıldı bende çok bilgi sahibi değilim ama sesin kaynağını yazıp video çekerseniz daha net tanı koyulabilir.

Clio-

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Triger kayışı ne durumda peki

Civil43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Devirdaim ile birlikte kayislar da degisti.

Civil43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Civil43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sesi ekledim yardımlarınızı bekliyorum.sesin nerden geldigi pek belli olmuyor.zaten ustalarda bulamadı.arka fondan duyulan islik sesine benzer bir ses.