1.2 16v 75bg İcon Paket

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Saolun arkadaşlar. Aracı alırken baya tereddutle almıştım 1.2 oldugundan ama su an gayet memnunum. Bence baya konforlu bir araç.

R-Navı guncelleyince ekstra ne geliyo sisteme? Birde nasıl güncelliyoruz kendimin yapabiliceği birşey sanırım.

sadece programın sürümünü yükseltiyorsun birde 2014 ün ilk çeyrek türkiye haritasıydı sanırım o geliyor.

naviextras programını indir.hesap aç kendine sornasında kendin yapacağın şeyler zaten forumda konusu mevcut internette videolarıda var nasıl yapacağının. çok basit yapmak. usb yi cihaza bağlayıp iz alıyorsun sonra bilgisayara takıyorsun usb yi programı açıyorsun içindeki iz anahtarı sayesinde program senin cihazını algılayıp güncelleştirmeleri gösteriyor onları indiriyosun usb ye sonra tekrar araca geçip usb takıyorsun güncelleme var diyor eveet diyip kurulumuna geçiyorsun kendisi kuruyor 1-2 kere kendi kendini açıp kapatıyor filan.

önemli not: güncelleştirme yapılırken media nav ın sürekli açık kalmalı güncelleme esnasında kapanırsa sıkıntı yaratabiliyor.

Oziozmo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ek olarak 1 adet ücretsiz navigasyon haritası veriyor Renault. Onu hemen kullanmayın 2015 haritasını bekleyin.

ersinmart

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ek olarak 1 adet ücretsiz navigasyon haritası veriyor Renault. Onu hemen kullanmayın 2015 haritasını bekleyin.
Bu uygulama yeni birşey mi acarsaniz konuyu memnun oluruz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımın sürümüne baktım sistem sürümü 4.0.3
Hairta sürümüde 2012 Q4 haritası. Şu an en günceli bu zaten sanırım

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımın sürümüne baktım sistem sürümü 4.0.3
Hairta sürümüde 2012 Q4 haritası. Şu an en günceli bu zaten sanırım

şuan en güncel harita 2015q1 haritasıdır q2 henüz çıkmadı.

naviextrasta en günceli 2014q4 olarak duruyor hala yani 2014 son çeyrek haritası eğer bu yoksa 69 $ verip satın alabilrisiniz. yada medianav kuruluysa igo 8 içine son sürüm 2015q1 i kurup ücretsiz kullanabilirsiniz.

CptPrice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan en güncel harita 2015q1 haritasıdır q2 henüz çıkmadı.

naviextrasta en günceli 2014q4 olarak duruyor hala yani 2014 son çeyrek haritası eğer bu yoksa 69 $ verip satın alabilrisiniz. yada medianav kuruluysa igo 8 içine son sürüm 2015q1 i kurup ücretsiz kullanabilirsiniz.

bugun güncelleme fırsatı bulabildim dediğiniz gibi 2014 q4 yükledi. Sistem sürümünüde 4.0.5 e yükseltti. Ücretsiz halllettim.