12.06.2014 Magazin Haberleri

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ünlü Şarkıcı Atiye Sinemaya Yeşil Işık Yaktı

unlu-sarkici-atiye-sinemaya-yesil-isik-yakti-6138069_o.jpg

Ünlü sanatçı Atiye, yaz konserlerinin startını Muğla'nın Bodrum İlçesinde verdi.

Gümbet barlar sokağındaki Pasha isimli mekanda sahneye çıkan Atiye, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Eski ve yeni albümünden birçok şarkısını seslendiren Atiye, yaptığı dans şovla tatilcileri coşturdu. Yaklaşık bir saat sahnede kalan ünlü sanatçının gösterdiği sahne performansı göz doldurdu.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Atiye, yaz konserlerine başladığını belirterek şöyle konuştu: "Bodrum'da çok fazla kalamayacağım. Çünkü çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Burada çok fazla kalamıyorum. İstanbul'a dönüp iki gün sonra 'uyandı gelin' isimli klibi çekeceğiz. 'Uyandı Gelin' son albümümde yer alan şarkılardan bir tanesi. Şarkının söz ve bestesi Nazan Öncel'e ait"

SİNEMAYA YEŞİL IŞIK

Ünlü şarkıcı Atiye, rol aldığı sinema filmi 'Bu işte bir yalnızlık var' projesinden sonra yeni tekliflere açık olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Film benim için çok iyi bir deneyim oldu. Oyunculuk çok farklı bir şeymiş. Çok heyecanlandım daha sonra açıldım. Filmin müzik ağırlıklı olması, senaryonun iyi olması benim için iyi oldu. Denemek istedim. Bundan sonra da teklif gelirse ve filmde sevdiğim insanlar olursa daha keyifli oluyor. Filmde kendi ekibimde yer aldığı için çok keyifliydi. Dizide oynayamam ama çünkü dizi oyunculuğu çok yoğun olan bir iş. Dizilerde oynarsam müziği bırakmak zorunda kalırım. Ben müzik yapmayı seviyorum. O yüzden dizilerde oynamam. Ama sinema filmi olursa sevdiğim insanlar olursa oynarım tabiki." - Muğla

http://www.haberler.com/unlu-sarkici-atiye-sinemaya-yesil-isik-yakti-6138069-haberi/

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhteşem Yüzyıl Veda Ediyor

fft99_mf3255411.jpg

Son sezonda Şehzade Mustafa, Şehzade Cihangir, Hürrem Sultan gibi trajik ölümlerin yaşandığı Muhteşem Yüzyıl yarın akşam 139. kez ekrana gelecek ve final yapacak.

TAHTA ŞEHZADE SELİM GEÇİYOR

Yayınlanan fragmana göre "Muhteşem Yüzyıl Veda" da Sultan Süleyman Zigetvar Kuşatması sırasında vefat ediyor ve yerine Şehzade Selim geçiyor.

http://www.haberler.com/muhtesem-yuzyil-veda-ediyor-6136871-haberi/

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet Ali Erbil 'Eyvah Düşüyorum' Yarışması İle Ekrana Dönüyor

160220131227076889131_2.jpg

Çin'den Amerika'ya, Uruguay'dan İspanya'ya kadar dünyanın dört bir yanında yayınlanan ve reyting rekorları kıran "Eyvah Düşüyorum" değişen ve zenginleşen formatı ile yeniden ekrana dönüyor. Büyük ödülün 250.000 TL olduğu yarışmada ana yarışmacı ve onu düşürmek isteyen 10 yan yarışmacıya karşı kıyasıya bir yarışın içine girecek.

İKİ YILDIR EKRANDA YOKTU

Yaklaşık 2 yıldır seyirci karşısına "güçlü ve prestijli" bir formatla çıkma arayışını sürdüren Mehmet Ali Erbil, yeni etapları ile çok daha eğlenceli hale gelen "Eyvah Düşüyorum" ile yaz boyu Star ekranında yarışmacıların ayağını yerden kesecek, izleyicinin başını döndürecek.

Erbil, Endemol Türkiye ve Star TV markası 'Eyvah Düşüyorum' ile kariyerine yeni bir 'efsane program' eklemeye hazırlanıyor.

MÜSTEHÇEN ESPİRİLER DERT OLMUŞTU

Mehmet Ali Erbil'in belden aşağı, müstehcen esprileri program yaptığı kanalların başına hep dert açmıştı. Bakalım Erbil bu kez elini ve dilini kontrol edebilecek mi?

http://www.haberler.com/mehmet-ali-erbil-eyvah-dusuyorum-yarismasi-6140053-haberi/