12 Mayıs Rfc miniden büyüyen buluşma (Burak61)

• Konuyu başlatan Burak61
  • Başlangıç tarihi

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler lüzumsuz gerginliğe gerek yok yarın bugün yüzyüze bakıcaz.
en uygun yer neresi ise orayı tercih edicez samsun trabzon işin içine girdiğinde ordu ve giresunun ortasında bir yerde yapıcaz buluşmayı. en makbulü o.
ayrıca geçen karadeniz buluşması fatsada oldu kimse gelmem demedi milliyetcilik yapmayalım nede olsa biz bir aileyiz...

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gırgırına bir muhabbetti ortada gerginlik falan yok,no problem, hepimiz kardeşiz :eyv

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Objektif bi tutum sergilemek gerekirse bunun artvin ve rizesi de var bana kalırsa giresun daha orta bi nokta olur...

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onu zaman belirleyecek :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
En güzel yer Giresun olur bence de. Tam ortada kalıyor ve bu modifiye işlerini hakkıyla bilen ve yapan insanlar var orda. Ayrıca geçmiş zamanda benim organize ettiğim bir buluşmaya Giresun Ordu ve Rize den katılımlar olmuştu. Kendi adıma sıra bende Giresun a gitmek gerek (kendi adıma he :aytuğ )

Burak61

Bilgi Girilmemiş
En güzel yer Giresun olur bence de. Tam ortada kalıyor ve bu modifiye işlerini hakkıyla bilen ve yapan insanlar var orda. Ayrıca geçmiş zamanda benim organize ettiğim bir buluşmaya Giresun Ordu ve Rize den katılımlar olmuştu. Kendi adıma sıra bende Giresun a gitmek gerek (kendi adıma he :aytuğ )
Sercan abiye benim de sözüm var bi de sen bu yaz gelecek misin trabzona :D

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ozaman 2. Büyük Karadeniz Buluşması Giresun'da diyoruz.

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Bana uyar