150.000 Bakımı geldi geçiyor. Yardım

pscopat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2007 Clio Symbol 1.5 Dizel Aracı 151.000 de aldım şuan 157.000 km de. İstanbul Şişli'de ikamet ediyor, Maslak Atatürk oto sanayi ye yakın bir yerde çalışıyorum. Bayramda uzun yola çıkacağım Ailece 1000 km gidiş 1000 km geliş yapacağım. Bu yüzden bakım yaptırmam gerektiğini düşünüyorum ama bir de 150.000 bakımı diye birşey varmış. Uzun yola gitmeden de ne gerekiyorsa yaptırayım diyorum.

Sanayi deki Renault yetkili servisinde 1200 TL fiyat vermişti full bakım için. Araçtan çok anlayan bir insan da değilim. ilk arabam daha bu. Bir akrabam da piyasaya araba parçası temin eden biri. Pejo Reno parçalarının yurt dışından sonraki ilk eli diyelim. Sanayide göster sor ne gerekiyorsa parçalarını ben vereyim bir ustaya taktır diyor. daha ucuza çıkayım diye. Bende uzun yola çıkacağımdan ve bi problem olmasın diye yetkili servise yaptırayım diyorum. ama 1200 tl versem memlekete gidince ne yapcam onu düşünüyorum.

ottopot.com u buldum netten fiyat istedim

yağ hava polen yakıt filtreleri ve motor yağı değişecektriger kayışı gergi rulmanı devirdaim v kayışı ve antifirizparça işçilik kdv dahil 650 tl fiyat verdiler.

Karar veremedim açıkcası. Sizce ne yapmam gerek. Eğer fiyat verebilecek yetkili abiler varsa şase no verebilirim fiyat almak için. Görüş ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.