16 GJ 356 – Clio RS – Prof Çekimler Bambaşka

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır Paspas Alıp Diktirseydin Dahada Bi Hoş Dururdu :eyv

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nihayet bugün lastiklerimi de değiştim. Muayeneye hazırım :) Pilot Exalto ve Adrenalin RE002 arasında gidip geldim sürekli ve nihayet bugün gittim aldım Adrenalinleri :)

Üstünde zaten Michelin Pilot vardı, dedim değişklik olsun Bridgestone alayım, iyi ki öle yapmışım gerçekten çok güzel bir lastik.

1 - Herşeyden önce deseni çok ama çok güzel, çok sportif duruyor. Sonrasında Pilot'dan daha knforlu ve yumuşak geldi. (eski lastiklerim sertleştiği için olabilir)

2 - 10 km yol yaptım, deneyemedim ama gerçekten bariz hissediliyor çok iyi yol tuttuğu

3 - jant koruması var, inanın mükemmel birşey jantı sürtmelere karşı koruyor.

4. ses olayı biraz fazla geldi ama oda ultra performans lastiği olduğundan sanırım.

Kısacası çok memnun kaldım doğru düzgün kullanamasam bile. Tavsiye ederim şuan için...

Sıramızı bekliyoruz.
p1000593v.jpg

p1000594g.jpg

İşte etiketi ve desenlerin görüntüsü
p1000597jj.jpg

p1000595k.jpg

p1000600sw.jpg

Son olaran almayı düşünenlere Bursa Alkam Otomotiv'i tavsiye ederim. İlgi alaka mükemmeldir.

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ..nasıl yol tutusu konforu falan begendinmi?? bide kaçliraya aldın?

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah lastiklerin deseni güzelmiş yarı slick gibi. 4 Mevsimmi hacı bunlar? Birde yağmur derecelendirmesi nedir? Bu arada muayneden geçtinmi egzozla ilgili bi sıkıntı çıktımı ss ? :D

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ..nasıl yol tutusu konforu falan begendinmi?? bide kaçliraya aldın?

Tesekkurler. Yol tutus cok ama cok iyi. Sadece biraz sesli. Tanesi 185' e geldi hocam.

Perfect Rom v4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah lastiklerin deseni güzelmiş yarı slick gibi. 4 Mevsimmi hacı bunlar? Birde yağmur derecelendirmesi nedir? Bu arada muayneden geçtinmi egzozla ilgili bi sıkıntı çıktımı ss ? :D

Haci muayeneyi yarin yada pzt ye erteledik. Solerim girince. Lastierin yagmur derecesini bilmiyorum malesef ama islak zeminde cok iyi yol tuttugunu duydum sadece. Yazlik lastikler

Perfect Rom v4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun oncelıkle , karsılastırma ıcın actıgın konuyada adrenalın demıstım guzel karar vermıssın
aldıgın lastıkler mukemmel otesıdır, 38 rs de kullandım kesınlıkle bır yol tutusu var akıllara zıyan mıchelın exalto felan yanında halt etmıs
ısındıgında yol tutus cok daha ıyı oluyor gule gule kullan :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun :eyv Bu arada bu güzel araçları modifiye klubümüz Modifiye Bursa nın buluşmalarına ve etkinliklerine bekliyoruz :eyv

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Oldukça emek vererek, özenerek ve kaliteli parçalar kullanarak ilerliyorsunuz. Maşallah araca, kazasız belasız cezasız sürüşler :)