2.0 ide gaz sorunu(acil)

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu açıklamsı burda biraz zor ama bi ustaya götr iticilerin senkronizesi bozulmuş olabilr. böyle aracın stop etckmiş gibi oluyo tam o anda tır tır sesmi geliyo

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet ama ara ara yapıyor. stop ta etmiyo sadece ses geliyor 1-2 saniye sonra düzeliyor

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ide motorlardan anlayan bi ustaya gidin ancak ozaman cözebilrsinz bilmeyen biri daha kötü yapar sadece söğtözü serviside gayet hakim ide motrlara

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
acaba bu serviste chek-up gibi bişey varmı motorda ne var ne yok nasıl söyleyebilecek

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var yapıyorlar komple test 120 tl fiyatı vardı en son şuan nekdrdır bilmiyorum kaporta yürüyen motor elekronik hepsine bakıyorlar

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var yapıyorlar komple test 120 tl fiyatı vardı en son şuan nekdrdır bilmiyorum kaporta yürüyen motor elekronik hepsine bakıyorlar
bunu söğütözü servisimi yapıyor. fiyatıda gayet iyimiş.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bütün servisler yapıyo ama ide motora en hakimi söğt özü servisi tavsiye ederim

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZGN ben o kutuyu söktüm, çekiş konusunda seninle aynı fikir de değilim. Pek farkı olduğunu sanmıyorum. O kutuyu ben bir ara iptal ettim ama oraya ne parça koyduysam motorun sıcaklığına dayanamayıp eridi ve yolda giderken birden devir 6000 lere fırladı, yani yolda bıraktı beni..

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZGN ben o kutuyu söktüm, çekiş konusunda seninle aynı fikir de değilim. Pek farkı olduğunu sanmıyorum. O kutuyu ben bir ara iptal ettim ama oraya ne parça koyduysam motorun sıcaklığına dayanamayıp eridi ve yolda giderken birden devir 6000 lere fırladı, yani yolda bıraktı beni..
abi ben fibercide kapattrdım gecen yazdan beride o şekilde kullanıyorum hiç sorun yasamadım