2014'ün İLK SÜPRİZİ KARAHAN'dan

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, allah tamamına edrirsin, mutluluklar dilerim...

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Nikâh benim sünnetimdendir. Kim benim sünnetimle amel etmezse benden değildir. Evleniniz! Zira ben, diğer ümmetlere karşı siz(in çokluğunuz) ile iftihar edeceğim." (Kütub-ü Sitte ,6564))
Hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle, ömür boyu mutluluklar dilerim...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Nikâh benim sünnetimdendir. Kim benim sünnetimle amel etmezse benden değildir. Evleniniz! Zira ben, diğer ümmetlere karşı siz(in çokluğunuz) ile iftihar edeceğim." (Kütub-ü Sitte ,6564))
Hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle, ömür boyu mutluluklar dilerim...

Allah razı olsun. Nikaha da bekleriz bu arada :eyv

cihan kök

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah izin verirse YK 9993 ile ordayım :) Abimin en mutlu gününde yanında olmıcamda kimin yanında olcam :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol kardeşim gelebilirsen çok mutlu olurum :eyv

hayırlısı diyelim pazar günleri dediğim gibi işim oluyor babadan izin alacağız yaş kaç oldu hala beraber gidiyoruz :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı diyelim pazar günleri dediğim gibi işim oluyor babadan izin alacağız yaş kaç oldu hala beraber gidiyoruz :)

Gelirsen seviniriz konvoy a da tanışmayada vesile olur nikah :eyv umarım izin alırsın

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razı olsun kardeşim :eyv gelmenizi isterim aytılmax kankinle hem megan2 ve megan1 e yaptıklarınızı yakından görürüz :)

Abi Wallah Çok İsterim Gelmeyi , Bu Mutlu Gününde Yalniz Birakmamayi Seni Tabikide Ama Durumlari Biliyorsun .. Dükkanimin 24 Saat Açik Olmasi Nedeni İle Oynayamiyorum Yerimden :berbat :berbat Ama Yinede Zaman Çok Bir Sürpriz Yaapabilirim :eyv

Son düzenleme: