2016 Makyajlı Clio 4 Joy Hk. Düşünceleriniz?

TheXLarGe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar araç elime 2-3 gün içinde ulaşacak bu araç hakkında neler düşünüyorsunuz sürücü koltugu içi genişligi olsun sürüş keyfi olsun araç sahibi olanlar kısa bilgiler verebilir mi? (Forumda araştırmama rağmen 2016 makyajlı joy hakkında pek az bilgi buldum)

Aracın sürücü koltugunda yükseklik ayarı mevcut mudur acaba ?
Hepinize Şimdiden Teşekkürler

mrt3458

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlı olsun bende makyajsız olan 1.2 joy var 2016 makyajlı joy eskinin touch paketi aslında sadece navi ekranlı değil ve dış süslemeleri yok koltuk yükseklik ayarı var
benim boy 188 kilo 102 ben arabada rahat seyahat ediyorum ama tavan ve arka dizden çok şey beklemeyin sınıfına göre gayet iyi bagajı geniş ve kullanışlı
sıkıntıları ise süspansiyon sert hafif olduğu için ve sportiflik adına yumuşak lastik şart, trim sesleri slikon sprey ilacı ve son olarak kısmen yalıtım bunların dışında
f/p tasarım bakım yakıt olarak bana göre sınıfının en iyi aracı

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 makyajlı kasa 1.2 joy sahibiyim. Eski kasaya göre ön gündüz LED'leri alt tarafa alınmış. Ön tampon değişmiş daha heybetli. Ön konsol orta kısım farklı piano black. Teyp farklı. Hava menfezleri aşağı da iniyor. Orta konsola nikalajla falan güzel hava katmışlar. Jant kapakları değişmiş. Koltuk yükseklik ayarı var. Makyajsız kasaya göre daha konforlu geliyor bana araç. Ses yalıtımı daha iyi. Daha yumuşak. Eski kadadaki kronik sorunlar Yok. (Rüzgar sesi vb.)Benim araç şuan şehir içi 6 litre yakıyor. Uzun yol 4.8e düşüyor. 3000 bin km de. Aralık da satın aldım. 2016 Ekim sonu üretimli. Ben dış süslemeleri kendim alıp taktım. Bir tek Yen'i iconlardaki teyibi arıyorum. Oda henüz piyasaya düşmemiş. Rnav2 diye geçiyor galiba. Çerçeve falan değiştirmeye gerek Yok Yen'i kasalar da direk oturuyor. Sınıfına göre çok güzel araba. Sizi tatmin edecektir. Sorularınız varsa cevaplarım.

Edit: Yen'i kasa 1.2lerde kaputta izalasyon keçesi var. Eski kasa benzinlilerde Yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mrt3458

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 makyajlı kasa 1.2 joy sahibiyim. Eski kasaya göre ön gündüz LED'leri alt tarafa alınmış. Ön tampon değişmiş daha heybetli. Ön konsol orta kısım farklı piano black. Teyp farklı. Hava menfezleri aşağı da iniyor. Orta konsola nikalajla falan güzel hava katmışlar. Jant kapakları değişmiş. Koltuk yükseklik ayarı var. Makyajsız kasaya göre daha konforlu geliyor bana araç. Ses yalıtımı daha iyi. Daha yumuşak. Eski kadadaki kronik sorunlar Yok. (Rüzgar sesi vb.)Benim araç şuan şehir içi 6 litre yakıyor. Uzun yol 4.8e düşüyor. 3000 bin km de. Aralık da satın aldım. 2016 Ekim sonu üretimli. Ben dış süslemeleri kendim alıp taktım. Bir tek Yen'i iconlardaki teyibi arıyorum. Oda henüz piyasaya düşmemiş. Rnav2 diye geçiyor galiba. Çerçeve falan değiştirmeye gerek Yok Yen'i kasalar da direk oturuyor. Sınıfına göre çok güzel araba. Sizi tatmin edecektir. Sorularınız varsa cevaplarım.

Edit: Yen'i kasa 1.2lerde kaputta izalasyon keçesi var. Eski kasa benzinlilerde Yok.

Hocam kaput izolasyon keçesinin ses yalıtımına faydası var mı ? eğer varsa yaptırmayı düşünüyorum

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam kaput izolasyon keçesinin ses yalıtımına faydası var mı ? eğer varsa yaptırmayı düşünüyorum

Hocam ben içeride hiç motor sesi duymuyorum desem yeridir. Tavsiye ederim yaptırın bence faydası var.

TheXLarGe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Farwynd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendim 2015 Icon'a sahibim, şirkette ise bu bahsettiğiniz araçları kullanıyoruz. Kesinlikle yapım kalitesinde ve sağlamlıkta gelişmeler var. Mesela gıcır gocur ses gelen kapı kolları plastikleri falan hep değişmiş. Aracın sürüşü daha kararlı, süspansiyonları eskisi gibi yormuyor. Belki bizdeki araçlar daha yeni olduğu için böyledir ama benim kullandığım araç da eski sayılmaz 13 binde.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsedilen tespitler 2016 makyajlı kasada giderilmiş gözükmekte doğrudur arkadaşımızın biri 2016 yeni kasalarda kaput izalasyon keçesi var sesi kesıyor dedı doğrudur araba durduğu yerde boş viteste sessiz çalıştığını bile anlamadığım anlar oluyor tekrar start stop yaptığımda anlayabiliyorum :) hareketli trafikte dizel motor gibi sesi çıksada sanırım daha yeni motor açılmadı muhabbetinden biraz daha kullanınca anlayacağız sanırım 1150 km deyim enteresandır 100 kmde 10.5 11 litre yakmakta bazen 9 kusur litreye düşüyor bu arada aracım 1.2 makyajlı kasa joy 75 beygir
Allah kaza bela vermesin yolda olanlara