2016 sandero stepway cam sorunu

Yzembil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayiden 0 km almış olduğum sandero stepway arabamın camları 3 ayrı marka, arka cam hariç tüm camlar 2016 olup, arka cam 2015, arka camda yeşil renkli eco amblemi yok. Ön cam, kapı camları aynı marka, yan iki küçük cam aynı marka, arka cam farklı marka toplamda 3 farklı marka cam var. Bu konuda bilgisi olan varmı. Bayiden alınmış 0 km araba için bu durum normalmi. Satış elamanı bir yıl önceki camın stok durumundan dolayı takilabilecegini söylüyor. Benim için camın marka ve yılı önemli değil onemli olan bu camların fabrikada takılmış olması, nakil sırasında meydana gelen hasardan dolayı meydana gelmisse o kötü. Müşteri hizmetleri yeterince bilgi vermiyor topu bayii atıyor.

Son düzenleme:

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sacma bı durum hemen aldıgınz bayıyı arayın bence

qoray009

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar iyi günler öncelikle,
ben de yeni sandero stepway 90bg easy r aldım 1 haftaya gelecek. aracın tüm özelliklerini araştırdım , tipi de çok hoşuma gitti ve aldım. araçla ilgili çok fazla soru işareti yok kafamda çünkü verebileceğim para belliydi ve ne olduğunu bilmeyeceğim bir araba alacağıma 0 km dacia aldım benim beklentilerimi karşılayacaktır buna da eminim.
siz tecrübeli dacia kullanıcılarına sormak istediğim birkaç soru var sadece qw
1. soru: dediklerine göre araçta yol bilgisayarı varmış fakat açık gelmiyormuş , bunu serviste açtırabilir miyim ??
2. soru: Araçta olmayıpta istediğim sadece 2 özellik var , arka cam otomatiği ve park sensörü. bunları servisinde mi yaptırayım yoksa sanayide de yaptırsam olur mu ??

Yzembil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar iyi günler öncelikle,
ben de yeni sandero stepway 90bg easy r aldım 1 haftaya gelecek. aracın tüm özelliklerini araştırdım , tipi de çok hoşuma gitti ve aldım. araçla ilgili çok fazla soru işareti yok kafamda çünkü verebileceğim para belliydi ve ne olduğunu bilmeyeceğim bir araba alacağıma 0 km dacia aldım benim beklentilerimi karşılayacaktır buna da eminim.
siz tecrübeli dacia kullanıcılarına sormak istediğim birkaç soru var sadece qw
1. soru: dediklerine göre araçta yol bilgisayarı varmış fakat açık gelmiyormuş , bunu serviste açtırabilir miyim ??
2. soru: Araçta olmayıpta istediğim sadece 2 özellik var , arka cam otomatiği ve park sensörü. bunları servisinde mi yaptırayım yoksa sanayide de yaptırsam olur mu ??

Aldığınız bayiden rica ederseniz yol bilgisayarı ve yokuş kalkış desteğini actirabilirsiniz. Bayi benim park sensorunu hediye olarak takmıştı. Zaten çok pahalı bir şey degil.

karabayir42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Dacia Sandero Stepway Yol Bilgisayarı Aktif edilince garanti kapsamından çıkıyor diyorlar açtırınca garantiden çıkar mı ?[/h]

Yzembil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Dacia Sandero Stepway Yol Bilgisayarı Aktif edilince garanti kapsamından çıkıyor diyorlar açtırınca garantiden çıkar mı ?[/h]

Servis benim yol bilgisayarını açarken garanti dışı kalacağını söylemedi. Herhangi bir uyarıda bulunmadı.

Yzembil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yapmış olduğum araştırmada Dacia 'nın diger arabalarından farklı marka camlar olduğunu gördüm. Bir yıl önceki camların stok durumu nedeniyle takilabildigini öğrendim.

Yzembil

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dacia yetkilileri diger araçlarında da farklı marka cam takıldığını stok nedeniyle bir yıl önceki cam takilabildigini söylediler.

qoray009

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracı cuma teslim alacağım. size bir sorum olacak park sensörü taktırmak istiyorum araca, sizin tavsiye edeceğiniz bir marka var mı ? yada herhangi bir marka alsam da olur mu ?