2017 İcon teyp açılmama sorunu hk.

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba,

Aracım 2017 clio 4 icon. Orijinal teyp açılmıyor, ekrana logo gelip sürekli kayboluyor. Devamlı olarak bu işlem tekrarlamakta ve hiç bir şekilde açılmamakta. Bir ustaya gösterdim usb entegresi gibi birşey söyledi ve bunun değişmesi gerektiğini söyledi. Kronik bir problemmiş ancak internette bununla ilgili birşey bulamadım.

Problem yazılımsal olabilir mi ? Eğer yazılımsal ise açılmayan bu teype nasıl yazılım atabilirim. Daha önce karşılaşan kullanıcılar var ise yardımcı olur musunuz ?

Teşekkürler.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet yazılımsal. Kendiniz yazılım atamazsınız orj fabrikasyon yazilimi yüklenmesi gerekiyor

Korayua

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende yazılım güncellemesi yaparken bu hataya düştü sarı logo çıkıyor bekliyor sonra kapanıyor çözümü arıyorum bulunca buradan bilgi veririm

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Merhaba,

Aracım 2017 clio 4 icon. Orijinal teyp açılmıyor, ekrana logo gelip sürekli kayboluyor. Devamlı olarak bu işlem tekrarlamakta ve hiç bir şekilde açılmamakta. Bir ustaya gösterdim usb entegresi gibi birşey söyledi ve bunun değişmesi gerektiğini söyledi. Kronik bir problemmiş ancak internette bununla ilgili birşey bulamadım.

Problem yazılımsal olabilir mi ? Eğer yazılımsal ise açılmayan bu teype nasıl yazılım atabilirim. Daha önce karşılaşan kullanıcılar var ise yardımcı olur musunuz ?

Teşekkürler.
Acabildiniz mi?

23013PC75G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fabrikasyon yazılım yüklenmesi gerekiyor kendiniz yapamazsınız malesef. ozyunusemre@gmail.com a yazarsaniz yükleme yapabiliriz