2017 Q4 Harita Güncellemesi

Nosvagen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özelden mail adresimi yazdım. Şimdiden teşekkürler çok yararlı bir paylaşım olmuş.

Nosvagen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba... yüklemeyi denediğimde 4. çizgide cihaz kapanıp acılıyor ve 1dk kadar sonra yeni güncelleme var diyor yeniden güncelle dedğimde yine aynısı oluyor aracım 2017 icon paket sistem versiyonu 8.5. Dosyaları paylaşabilirseniz birde wince üzerinden kopyalamayı denicem

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Yunus bey sağlık sorunları yüzünden foruma bakmıyor bu aralar . Otomatik güncelleme için Lgu dosyasını düzeltecek ancak bu süreçte link alanlar link isteyenlere mesaj gönderebilirlerse güzel olur. Kopyala yapıştır yönteminde sorun yok. İlk mesajda anlatılanları yaparak güncelleme yapabilirsiniz .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yunus bey sağlık sorunları yüzünden foruma bakmıyor bu aralar . Otomatik güncelleme için Lgu dosyasını düzeltecek ancak bu süreçte link alanlar link isteyenlere mesaj gönderebilirlerse güzel olur. Kopyala yapıştır yönteminde sorun yok. İlk mesajda anlatılanları yaparak güncelleme yapabilirsiniz .

Hayırlı günler!!!
Yunus beye çok çok geçmiş olsun RABBİM sağlığına kavuşmasını tez zamanda nasip etsin.
Araçta düne kadar 4.0.3 yüklüydü ve video izleyebiliyodum. 6.0.3 ün arayüzü çok hoşuma gitti ve video izlenebildiğini okuyunca 6.0.3e yükselttim. Hiçbir güncelleme dosyasını cihaz görmüyo. Bi şekilde 7.0.5 e yükselttim burdada haritayı güncelleyemiyorum neyi yanlış yaptığımı bilmiyorum.
Video izlemek için versiyonu 4.0.3 düşürmeye çalışıyom onu da beceremiyorum......bana yardımcı olabilecek var mı?

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah ım acil şifalar versin inş. umarım ciddi bi durum söz konusu değildir @yunusemre_oz

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
isteyene 2017/temmuz otomatik harita güncelleme dosyasını göndereyim. Q4 güncellemesini isteyenler yunus beyi beklemeli..

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara

Hayırlı günler!!!
Yunus beye çok çok geçmiş olsun RABBİM sağlığına kavuşmasını tez zamanda nasip etsin.
Araçta düne kadar 4.0.3 yüklüydü ve video izleyebiliyodum. 6.0.3 ün arayüzü çok hoşuma gitti ve video izlenebildiğini okuyunca 6.0.3e yükselttim. Hiçbir güncelleme dosyasını cihaz görmüyo. Bi şekilde 7.0.5 e yükselttim burdada haritayı güncelleyemiyorum neyi yanlış yaptığımı bilmiyorum.
Video izlemek için versiyonu 4.0.3 düşürmeye çalışıyom onu da beceremiyorum......bana yardımcı olabilecek var mı?

kullandığınız usb fat32 formatında olsun.
mesajla gönderdiğim dosyaları sırasıyla yükleyin.

harputlu27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
isteyene 2017/temmuz otomatik harita güncelleme dosyasını göndereyim. Q4 güncellemesini isteyenler yunus beyi beklemeli..
İyi akşamlar megane 3 sport tourer kullanıyorum. Üzerinde tomtom carminat live navigasyon var. Bunun sürümünü yükseltebiliyor muyum acaba veya farklı bir sürüm yükleyebiliyor muyuz. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz.

SM-N750 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
İyi akşamlar megane 3 sport tourer kullanıyorum. Üzerinde tomtom carminat live navigasyon var. Bunun sürümünü yükseltebiliyor muyum acaba veya farklı bir sürüm yükleyebiliyor muyuz. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz.

SM-N750 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

malesef burada mevcut güncellemeler sadece Clio4 rnav cihazları içindir ve başka cihazlarda denenmemiştir.