2019 Clio 4 Joy Paket 0,9 Tce, Eco Tuşu Hakkında

ilhank

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, Aralık ayında satın aldığım 0,9 motor joy paket Clio aracım var. Üst paketlerde opsiyonel olarak eco tuşu varken bu paketlerde yok. Ancak tuş yeri yapılmış ve açıp baktığımda kabloları da gördüm. Yani tuş takıldığı zaman çalışır gibi duruyor. Ancak bu pakette gerçekten aktif olur mu bilmiyorum. Eğer bu konuda aydınlatacak biri varsa çok müteşekkir olurum. Ona göre bir tuş alıp takmayı ya da bu işten vazgeçmeyi düşünüyorum.

Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Yılmaz321

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault opsiyonel özelliklerinde genel olarak bunu yapıyor.Kabloyu o noktaya kadar getirip tuşu koymuyor.Clio kullanıcısı değilim fakat büyük ihtimal çalışacaktır.Kullanıcıları daha bilir.Ben çok gerekli olduğunu düşünmüyorum sadece vites geçişlerinde biraz daha düşük devirde vites değiştir diye uyaracak.Özellik olsun diyorsanız yapabilirsiniz.

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç beyninden yazılımla aktif edilmedikçe kesinlikle çalışmaz.yani düğme takınca çalışmaz

ilhank

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimileri düğmeye basınca çalıştığını ancak ekranda ışığın yanmadığını söylüyorlar.

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence önceki mesajlarda belirtildiği gibi çekişte düşüş yaşanıyorsa çalışıyordur. Bunu da herkes anlar. Hafif rampayı düğmeyi basmadan ve basarak çıkılır anlaşılır.
Düğme de çok güzel olmuş bu arada. Tebrikler

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence önceki mesajlarda belirtildiği gibi çekişte düşüş yaşanıyorsa çalışıyordur. Bunu da herkes anlar. Hafif rampayı düğmeyi basmadan ve basarak çıkılır anlaşılır.
Düğme de çok güzel olmuş bu arada. Tebrikler
Merhaba arkadaşlar 2013 aracima eco tuşu taktım gösterge de ışığı yanmıyor fakat aracı kullanırken çekiş den düşüyor kullanırken gayet net anlaşılıyor.yogun trafik de kullanıyorum faydası var bilginiz olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault opsiyonel özelliklerinde genel olarak bunu yapıyor.Kabloyu o noktaya kadar getirip tuşu koymuyor.Clio kullanıcısı değilim fakat büyük ihtimal çalışacaktır.Kullanıcıları daha bilir.Ben çok gerekli olduğunu düşünmüyorum sadece vites geçişlerinde biraz daha düşük devirde vites değiştir diye uyaracak.Özellik olsun diyorsanız yapabilirsiniz.
Herkese merhaba aracima eco tuşu bağladım söylediğim gibi çekiş de düşüş oluyor ama gösterge de ışığı yanmıyor bununla ilgili izin günümde yani önümüzdeki hafta bir video çekip herkesle paylaşırım yokuş testi yaparak

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, Aralık ayında satın aldığım 0,9 motor joy paket Clio aracım var. Üst paketlerde opsiyonel olarak eco tuşu varken bu paketlerde yok. Ancak tuş yeri yapılmış ve açıp baktığımda kabloları da gördüm. Yani tuş takıldığı zaman çalışır gibi duruyor. Ancak bu pakette gerçekten aktif olur mu bilmiyorum. Eğer bu konuda aydınlatacak biri varsa çok müteşekkir olurum. Ona göre bir tuş alıp takmayı ya da bu işten vazgeçmeyi düşünüyorum.

Şimdiden yardımınız için teşekkürler.
Medianav micom test ile ayarlari değiştirdik