26.05.2013 Ankara Mangal Organizasyonu ;)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler kusura bakmayın, Ben bişeyi atlamışım ): 25inde beğendiğin her ay yaptığı indirim günü(dolunay) var. Bana geçmiş olsun.

HTC One X ile TT2 den...

ozaman 26 sı yaparız gerekirse. cünkü c.tesi yarım gun calışan arkadaşlarımız var onlarda katılmak istiyorlar. Organizatore duyurulur.. :) ihsan sen işini ona gore şimdiden pazarı ayarlarsın sende başkan.? senin connette 2. servis aracı olabilir çünkü. [MENTION=647]URAGAN[/MENTION] , [MENTION=36]onur2ran[/MENTION]

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ozaman 26 sı yaparız gerekirse. cünkü c.tesi yarım gun calışan arkadaşlarımız var onlarda katılmak istiyorlar. Organizatore duyurulur.. :) ihsan sen işini ona gore şimdiden pazarı ayarlarsın sende başkan.? senin connette 2. servis aracı olabilir çünkü. [MENTION=647]URAGAN[/MENTION] , [MENTION=36]onur2ran[/MENTION]

çoğunluk c.tesi derse ayıp olmasın arkadaşlara...

HTC One X ile TT2 den...

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

ozaman 26 sı yaparız gerekirse. cünkü c.tesi yarım gun calışan arkadaşlarımız var onlarda katılmak istiyorlar. Organizatore duyurulur.. :) ihsan sen işini ona gore şimdiden pazarı ayarlarsın sende başkan.? senin connette 2. servis aracı olabilir çünkü. @URAGAN , @onur2ran

şu an 26 sı pazar izinliyim bi aksilik çıkmazsa her yola gideriz :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozaman pazar gunu oglen buluşur gideriz akşamda 8 gibi döneriz :)

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada pazar olabilir no problem boş adamlarız :) önerim ankara içi başka yere gitmek olabilir herkes arabasıyla gelmiş olur ama dediğiniz gibide 3-4 arabada sehir dışına gidilebilir :) ben herşeye uyarım :)

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar söylemeyi unuttum eğer kızılcahamam olursa benim aracıda dahil edebiliriz tek kapı ama içi büyük diyim :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
pazara okeyledikmi şimdi tamam mı ?

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pazar olursa ben yatar :) c.tesi de yatabilir. :) reisi cumhuru karşılıcam