28,02,2016 Ne-Sa Otomotiv RFC toplantısı

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Arkadaşlar Merhaba, Forum Sponsorlarımız dan Ne-Sa Otomotiv ile birlikte almış olduğumuz karar neticesin de 28,02,2016 Tarihinde yani bu pazar günü 09:00 Kahvaltı ile başlayıp 17:00'da bitecek olan bir organizasyon düzenledik...

09:00'da Kahvaltı ( Ortaklaşa alacağımız pohaça Börek Simit Açma gibi yiyecekler.. Evlerden gelecek olan börek çörek gibi yiyeceklerde kesinlikle serbesttir :D

Araçlarınıza yapacağınız temizlik bakımları Pasta Cila için inanılmaz avantajlı fiyat alımları ufak tefek rutüşlük işlerinizi kaportasal problemleriniz için cazip fiyatlarda tamir imkanı gibi bir çok durumdan faydalanabilirsiniz..

öğleden sonra ise gene aramızda ufak bir ücret toparlayarak Mangal şölenimiz olacaktır..

İmkanı olan herkesi bekliyoruz..
Bu Organizasyon aynı zaman da çok sevdiğimiz bir kişinin İstanbul'u terki diyar etmesi nedeni ile uzun bir süre İstanbul'da olacak olan organizasyonlara katılamayacağından dolayı Veda toplantısı gibi olacaktır.

Bu arada kahvaltı ve mangal için toplamda en fazla 20 25 tl gibi bir ücret gerekecek gözünüz de büyütüp gelmekten vazgecmemeniz acısından yazdım.

Nesa Otomotiv
Maslak 1.Kısım 41, Sokak

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Güncell

Samsung Edge ile gonderildi

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah nasip kısmet ederse ordayız inşallah.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Günceel

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Keyifli ve İstanbul'daki arkadaşlarımız içinde hüzünlü olacak bu toplantıda olmak çok isterdim ama çok yoğun bir iş programına hazırlanıyor olmamız hatta o tarihlerde yollarda bile olacağımız için üzülerek aranızda olamayacağımı belirmek istedim. Ayrıca Mustafa Usta'nın bu taraflara gelmesi ile beraber sık, sık fırsat buldukça İstanbul'daki organizasyonlara beraber katılacağız Allah kısmet eder ise.:eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Günceel

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Keyifli ve İstanbul'daki arkadaşlarımız içinde hüzünlü olacak bu toplantıda olmak çok isterdim ama çok yoğun bir iş programına hazırlanıyor olmamız hatta o tarihlerde yollarda bile olacağımız için üzülerek aranızda olamayacağımı belirmek istedim. Ayrıca Mustafa Usta'nın bu taraflara gelmesi ile beraber sık, sık fırsat buldukça İstanbul'daki organizasyonlara beraber katılacağız Allah kısmet eder ise.:eyv
Aykut Abim Tüyoyu vermiş... :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Şiiiiiiiiii susun ya ağlayaaacaaaaam geliyo :(

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İş yoğunluğu nedeni ile ve bazı durumlardan dolayı gelemeyebilirim ama hele bi pazar olsun hayır olsun [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
güncel haydi beyler daha gelen yokmu