32 HR 034 Cam Rüzgarliği Uygulaması

61 oflu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş Hocam :)

61 oflu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş güle güle kullanın.

mht21

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulama güzel , yalnız kendi düşüncem bu mügen rüzgarlıkların bütün olması için orta direğe de bir parça üretilmesi lazımdı.
Orta direk bütünlüğü bozuyor sadece o .
o bütün olursa kapı açılmaz

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son fotolarda konulmuş gayet güzel ve isabetli iş olmuş eline tekrar dan sağlık :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o bütün olursa kapı açılmaz

ortadaki direğe lazım sadece ufak bir parça gibi bir şey arkadaşın bütünden kastı o

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntü ve işlevsellik açısından güzel durmuş heleki yağmurlu havalarda camı aralamaya dışardan hafiften temiz hava almaya birebir ancak bunlarda karşılaşılan genel problem yüksek hızlarda rüzgar sesi yapması ve iyi yapıştırılmadığında fırlaması gibi sıkıntılar duydum gördüm bu hususlara dikkat etmenizi öneriyorum onun haricinde görsellik güzel ;)

akdeniz_33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar merhaba ;

uzun suredır depomda duran cam ruzgarlıklarımı dun tugay kardesım tak abi demesı ıle bu sabah yaptığım çalişmayla birlikte uygulamiş bulunmaktayim .. Havalar bozuktu , dun cok guzeldı araclarımızı yıkadık bugunde guneslı bır gun war ve hemen sabaha gelır gelmez uygulamamı yaptım ...

Su an bantlı resımlerı mevcut bantları sokunce fotografları tekrar gonderıcem sizlere .. :eyv :eyv

umarim beĞenİrsİnİz....

hayirli olsun gÜle gÜle kullanin.merak ettİĞİm rÜzgar sesİne neden oluyor mu yazarsaniz sevİnİrİm. TeŞekkÜrler