4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.0.5md de olur inşallah yunus bey linkleri yenilediğinde deneyeceğim

6.0.3md -----> 7.0.5md

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olmadı bende de, yapan olursa bizde faydalanırız umarım

Hocam ilk iki linkteki klasörleri rardan çıkarıp usb ye atıp kurulumu yapın daha sonra içerisinden m4 bulunan dosyayı indirip içerindeki 7 dosyayı flash belleğe atın ve ilk mesajda (yeniledim) mediaskin çalışmaması durumunda anlattığım adımları yaparak mediaskin i aktif edin.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben burayı göremedim ulaşamadım siz ulaştınızmı yücel bey

RyKZF1.png

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 6.0.3 MD sürümünde çalıştırmayı bir türlü becerememiştim yunus bey eminim denemiş test etmiştir boşyere yazmaz çalıştığı sürümleri, başarılı çalışmalarından yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum kendisine.
Benim medianav normal değildi zaten o yüzden başarılı olamamışımdır.
Ben sürümü 7.0.5 MD ye çıkartarak aynı dosyaları yeniden yükledim ve çalıştı hatta m4 klasörünün olduğu flash belleği bile takmadan uygulamaların olduğu ekran geliyor bilginize o yüzden m4 klasörüne çok takılmayın derim

*** Hatta büyük bir sorunum daha halloldu micom testten geri görüş kamerasını aktif ettikten sonra kontağı kapatınca cihaz kapanmıyordu medianavı manuel kapatıyordum çok sorun oluyordu bir keresinde kapatmayı unutmuştum micom menager i google çeviri ile teker teker tüm yazıları tercüme ederek nereden halledebilirim diye çok uğraşmıştım bu problemle karşılaşan arkadaşlarada örnek olur diye yazıyorum yazılım yükselttikten sonra yani 6.0.3md den 7.0.5 md ye geçtiğimde o sorunumda halloldu.

Yunus beyin 7.0.5md ye çıkmak için verdiği link :
https://mega.nz/#!ZBMzEaiK!Y4uuDf1kAJ6-HpnnyQItINfpIW3q2d2ck8sF_N9QRL4

ve notu '' surumunuz 6.0.3 ise 4,5 ve 6. Yuklemeleri yapin. Surumunuz daha eski bir surumse hepsini sirayla yukleyin ''

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 6.0.3 MD sürümünde çalıştırmayı bir türlü becerememiştim yunus bey eminim denemiş test etmiştir boşyere yazmaz çalıştığı sürümleri, başarılı çalışmalarından yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum kendisine.
Benim medianav normal değildi zaten o yüzden başarılı olamamışımdır.
Ben sürümü 7.0.5 MD ye çıkartarak aynı dosyaları yeniden yükledim ve çalıştı hatta m4 klasörünün olduğu flash belleği bile takmadan uygulamaların olduğu ekran geliyor bilginize o yüzden m4 klasörüne çok takılmayın derim

*** Hatta büyük bir sorunum daha halloldu micom testten geri görüş kamerasını aktif ettikten sonra kontağı kapatınca cihaz kapanmıyordu medianavı manuel kapatıyordum çok sorun oluyordu bir keresinde kapatmayı unutmuştum micom menager i google çeviri ile teker teker tüm yazıları tercüme ederek nereden halledebilirim diye çok uğraşmıştım bu problemle karşılaşan arkadaşlarada örnek olur diye yazıyorum yazılım yükselttikten sonra yani 6.0.3md den 7.0.5 md ye geçtiğimde o sorunumda halloldu.

Yunus beyin 7.0.5md ye çıkmak için verdiği link :
https://mega.nz/#!ZBMzEaiK!Y4uuDf1kAJ6-HpnnyQItINfpIW3q2d2ck8sF_N9QRL4

ve notu '' surumunuz 6.0.3 ise 4,5 ve 6. Yuklemeleri yapin. Surumunuz daha eski bir surumse hepsini sirayla yukleyin ''

Hocam birçok kez test edip ondan sonra yükeleme yapıyorum siteye. M4 klasöründeki dosyalar video ve müzik dinlemek harita yüklemek için gerekli yoksa zaten uygulama cihazın içerisine gömülü hale geliyor. Micom menüyü de kullanırken dikkat!! aklınıza takılan birşey olur ise sorabilirsiniz.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet 1 ve 2 dosyaların olduğu flash belleği henüz çıkarmamıştım yükleme bittikten sonra alışkanlık yapmış parmağımı oraya sürtmek kaç gündür uğraşıyorum ya parmağımı yine aynı şekilde sağdan sola değidirdiydim bide ne göreyim geldi çocuklar gibi sevindim birde aracı stop ettiğimde kapandı ya çok mutlu oldum sağolun.

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet 1 ve 2 dosyaların olduğu flash belleği henüz çıkarmamıştım yükleme bittikten sonra alışkanlık yapmış parmağımı oraya sürtmek kaç gündür uğraşıyorum ya parmağımı yine aynı şekilde sağdan sola değidirdiydim bide ne göreyim geldi çocuklar gibi sevindim birde aracı stop ettiğimde kapandı ya çok mutlu oldum sağolun.

Sevindim hocam cihazın kapanması acılmasınıda micom menüden değiştirebiliyoruz.

YucelULKER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben burayı göremedim ulaşamadım siz ulaştınızmı yücel bey

RyKZF1.png

hayır bende ulaşamamıştım bugün tekrar deneyeceğim bakalım

lima16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yunusemre bey teşekkürler

harika çalışma yapmışsınız. elinize emeğinize sağlık... hakkınız çoğalıyo bende.... teşekkürler.