9.0.37.210 (En Yeni) R-Link 2 Güncellemesini Bu Konuda Bulabilirsiniz

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.
Daha önce yine Talisman Model Kulubü içerisinde "RENAULT R-LINK 2 YAZILIMININ V2'den V7'ye (serviste), V7' DEN V8' E ve V8'den de V9.0.34.610'a GÜNCELLENMESİ (şahsım tarafından) ile alakalı videolar paylaşmıştım. Şimdi bu videoda size R-Link 2 yazılımını 9.0.34.610'dan, 9.0.37.210'a yükseltirken yükleme esnasında yaptığım işlemler ve yükleme sonrası yaşadığım harita probleminin çözümü ve yeni yazılımın menülerde bir değişiklik yapıp yapmadığı hakkında tarifler vereceğim.
-İyi seyirler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Crack'li harita kullanmak isteyenler için, crack dosyasını video açıklamalarına ekledim.

yilmazazra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2.2.15.703 hala bunu kullanıyorum . Güncelleme yapılırmı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bende 2.2.15.703 hala bunu kullanıyorum . Güncelleme yapılırmı?

Maalesef.
Serviste önce V7'ye güncelletmeniz gerekiyor.

pambucakli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki hocam güncellemeyi sıra sıra mı yapmak zorundayız? 7.0.24.166 var direk 9 kuramaz mıyım illa 8 mi kurmalıyım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Ben 5 tane Talisman'da direk v7'den v9'a geçiş yaptım. Ama risk çok büyük. Ben çok fazla kontrol yapıyorum. Bunu yaptığım halde çökme ihtimali vardı. Yani şu videodaki gibi direk geçiş yapabiliyoruz.

MerciCanim

Kayıtlı Üye
77-Yalova
İyi günler
2017 icon aracımda v3 sürüm var ve apple car play aktif. Ancak kablolu ve yarım ekran mevcut.
Videoları izlediğimde v8 den itibaren kablosuz ve tam ekran mevcut.
En son güncel haline güncellemek istiyorum. Nasıl yapmalıyım ? Tavsiye etmeyenler mevcut ancak denemek istiyorum...
V 3.3.16.986

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
R-Link 2'nin hiçbir yazılım ve donanım sürümünde kablosuz Carplay ve Android Auto yok. Kablosuz bağlantı için ilave cihaz almalısınız. Size youtube'tan da yazmıştım, bu versiyondan direk güncellemeyi denerseniz %100 eskiden kullandığınız ve orijinalde olan bazı şeyler artık çalışmayacak, geri eski yazılım versiyonuna nasıl dönerim diye çare arayacaksınız, ya olduğu gibi eksik haliyle kullanacak, ya da yeni cihaz ile değiştirerek arabanın tüm fonksiyonlarını kullanabileceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: MerciCanim

MerciCanim

Kayıtlı Üye
77-Yalova
R-Link 2'nin hiçbir yazılım ve donanım sürümünde kablosuz Carplay ve Android Auto yok. Kablosuz bağlantı için ilave cihaz almalısınız. Size youtube'tan da yazmıştım, bu versiyondan direk güncellemeyi denerseniz %100 eskiden kullandığınız ve orijinalde olan bazı şeyler artık çalışmayacak, geri eski yazılım versiyonuna nasıl dönerim diye çare arayacaksınız, ya olduğu gibi eksik haliyle kullanacak, ya da yeni cihaz ile değiştirerek arabanın tüm fonksiyonlarını kullanabileceksiniz.
Nasıl ama her yerden ben cıkıyorum abi 😁😁 Ellemeyeceğim sadece harita güncellemesi yaparsam yaparım onuda cok aramıyorum

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İhtiyaç olursa skin patch nelki biraz fark yaratabilir. Ama telefon navigasyonunu kullanıyorsanız, başka bir şey yapmaya gerek yok bence de..

• Beğen
Tepkiler: MerciCanim