Acil gösterge panel üstü güneşlik şapka kokpit artık herne diyorsanız

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnternetten cikmacilari bul. Arayip sor. varsa elinde kargolar. Ben daha once cok aldim boyle

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis fiyatini sorun bakalim bi. Merak ettim;)

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sordum kardeş bendeki iconun sperliği 400 küsür senin baz modeline taktığını sordum 200 küsür araç servisten saat 4 te almaya gidecem bakalım nolcak garantiden değişmeseler cebimdem değişrim ama bidaha servisinde kapısını açmam

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sordum kardeş bendeki iconun sperliği 400 küsür senin baz modeline taktığını sordum 200 küsür araç servisten saat 4 te almaya gidecem bakalım nolcak garantiden değişmeseler cebimdem değişrim ama bidaha servisinde kapısını açmam
Merakla bekliyorum sonucu. İnşallah geçer halletmiş olurlar.

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun hakkında bilgilendireyim aynen senin dediklerin gibi süreç işledi seste hem fikiriz sperliği çıkartırdım baz modellerinkini taktılar ses yok fakat taktıkları benim olmadığı için geri çıkarttılar benimkine bişeyler yaptılar aracı geri aldım pazartesi bi deneme sürüşü yapın yine görüşelim dediler ayrıca hala sesin bizim dediğimiz yerden olduğuna inanamıyorlar yok yok direksiyondur yok torpidodur yok normaldir ama ben yemem artık dedim onu speriş verin yok sizin araçta bu olmadığı için veremeyiz dediler şimdi aynı süngerli olan sperliğide vermek istemiyorum bakalım nolacak şuan benim eskisi var üstünde bişeyler yaptılar ama deneyecez görecez sesi kessinlerde nasıl keserlerse kessinler

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla hocam araçla bayağı bi offroad yaptım ses mes yok yaaaa ne yaptılar ne ettiler bilmiyorum belkide değiştiler bana netbi açıklama yapamadılar biz bişeyler yaptık bakın deneyin ondan sora görüşelim dediler denedim tık yok valla

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla hocam araçla bayağı bi offroad yaptım ses mes yok yaaaa ne yaptılar ne ettiler bilmiyorum belkide değiştiler bana netbi açıklama yapamadılar biz bişeyler yaptık bakın deneyin ondan sora görüşelim dediler denedim tık yok valla
Gecmis olsun diyeyim ozaman. ileriki gunlerde tekrar ogrenmek isterim. Birde ne yapilmis onu ogrensen iyi olur

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun diyeyim ozaman. ileriki gunlerde tekrar ogrenmek isterim. Birde ne yapilmis onu ogrensen iyi olur

kardeş mrb ilerleyen süreç hakkında seni bilgilendirmek istedim emeğin büyük bu zaman zarfında enson benim şapkayı denemiş ses gelmiyo demiştim nitekim ilkgün almadım ilerleyen günlerde ses kendini yine ortaya verdi servis değişme kararı aldı garantiden yanlız bisiness olanı talep ettirdim onu taktıracam.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorununun garanti kapsamında halledilmesine sevindim. Geçmiş olsun kardeşim.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş mrb ilerleyen süreç hakkında seni bilgilendirmek istedim emeğin büyük bu zaman zarfında enson benim şapkayı denemiş ses gelmiyo demiştim nitekim ilkgün almadım ilerleyen günlerde ses kendini yine ortaya verdi servis değişme kararı aldı garantiden yanlız bisiness olanı talep ettirdim onu taktıracam.
Çok sevindim cebinden para çıkmadan halledeceğine. Busines modeli olması çok daha iyi. Kafan rahat olacak en azından :)Görüntüde fark yok.
Araçta neyse o gelir diyebilirler. İnşallah BUsines gelir. Takıldıktan sonrada yorumlarını bekliyorum :)