Acil Yardım Mağdur Kaldım

krmcn0725

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2006 Loganım var her şey normal gidiyordu ta ki bu sabaha kadar. Sabah eve gittim aracı otoparka bıraktım her şey normal. Öğlen vakti çarşıya gidiyim diye araca bindim o da ne direksiyon dönmüyor :( Sabah hiç bir şey yoktu. Hani bu araçların direksiyon sesi gelir ya araç çalışında ince tiz bir ses artık o ses de yok. Komşum tamirci evdeydi o baktı direksiyon pompası arızası dedi. Yaklaşık 650-750 TL arası masraf çıkabilir hazırlıklı ol her şeye dedi.
Böyle bir şey yaşayan var mı? Ya da neden olmuş olabilir bilgisi olan var mı ? Aracın direksiyonu kuş serisi gibi oldu vallahi yardım edin

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bunlar elektronik direksiyonmu bilmiyorum ama Aku isigida beraberinde yaniyorsa kayis kopmus yada gevsemis olabilir.( Elektrikli direksiyonda aku isigi yakmaz ) Eger kayis saglamsa hidrolik pompasi arizalidir yada yagda hava vardir gecmis olsun. Caninizi sıkmayın yuksek hizla giderken bu arizayi vermemesi sevindirici ;)

krmcn0725

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kayış dediginiz sanırım gergi kayısı. Gergi bilyasi kayısı yeni değişti. Akü Işığı yanmiyor. Aracı satiyordum alici ile anlasmistik arıza olunca yaptırır veririm dedim ama vazgeçtiler. Bakalım yarin ne çıkacak kontrolde.

krmcn0725

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı satacaktım zaten direksiyon pompası değişecek ve kutu ile alakalı birşey söyledi ustam yaklaşık 1000TL garanti çıkar dedi bende alıcı çıktı o şekilde sattım aracı