Aklıma Takıldı

İzmir3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2005 1.4 Clio Sedan Aracımızı 2010 Yılında Alırken Ustaya Gösterdik Yürür İyi Çalışmasıda İYi Görünüyo Mekaniği Güzel Demişti. Satan Adamda 2 Para Lokal Boya Var Bide Çamurluk Değişmüş Demişti Babamda Sorun Etmedi Plastik parça ne olsa 2 Vida İle Bağlanığ Sökülüyo. Şasesinde Bişey olmasın demiş almıştı. Kuzene Araba Bakıyoduk Beğendiğimiz arabaları Plakadan Sorguladık. bide dedim bizim arabayı sorgulayım arabada pert kaydı var 1 Tl lik Evet Yanlış değil 1 Tl bi ekmek parası. Babamında Aklına Takıldı Sigortacısıdan sorgulattı enine boyuna. Arabanın ilk Sahibi Araba 11 Aylıkken kaza yapıyo kaskodan parasını almak için dosya açtırıyo muanede adam alkollü çıkıyo kasko buna para ödemiyo. dosyada kapanması için bellibi masraf yazılması gereiyomuş onlarda 1 tl yazıyo. burda niye pert kaydı çıkıyo anlamadım.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pert mi yazıyo hasar kaydı mı? 1 tl bir şey değil pert olmasıda bir şey değil sonuç olarak düzgün yapılmış babanın dediği gibi şaselerde boya vs yoksa eğer

İzmir3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok Abi sadece Bi Ön çamuluk değişik

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
deştikçe canın sıkılır. büyük ihtimal pert gibi gösterilip pert olmayan arabalardan

İzmir3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Saten Kim Ne Derse Desin. 1 Tl lik Hasarmı Olurmuş :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o hasar olaylarını hiç anlamadım zaten şimdiye kadar.arabanın değerinden çok olan hasar kayıtları olanlar da var:D

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1tlden pert olmamasi lazim

samsung galaxy grand cihazımdan tepetaklak gönderildi.