< Alaman Scenic'i bir başka.. >

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen gün Hamza Usta'nın dükkana Alaman plakalı bi Scenic geldi, sahibi Hamburg'tan gelmiş. Emmi 1.6e motorla o yolu nası geldin dedim, yayla gibi araba yeğenim dedi, tm dedim :D

Şöyle içine dışına bakarken bir de gördüm ki koltuklar ısıtmalı (kumaş) ve ön cam rezistansı var.. RT/1.6e modeli.. komik olan bu özelliklere ek olarak çift sunroof dahi var ama klima yok :D

anlaşılan o ki gavur renault almanların kıçını sıcak tutmayı bilmiş :)

img2012061900273.jpg

img2012061900272.jpg

img2012061900271.jpg

img2012061900276.jpg

img2012061900275.jpg

avrupa daki insanlar eğer sunroof alıyorsam klimaya ihtiyacım yok diye bir inanış olduğu için kış şartları için gereken koltuk ısıtma ve standart havalandırma yeterli görmüş.

orda bu tur araclar coook aasırrıı ucuz. bizim 10.000 verdiğimiz bi arac orda 700-800 euro. Dayı bu aracı nerde kullanıyor acep ?

orda bu tur araclar coook aasırrıı ucuz. bizim 10.000 verdiğimiz bi arac orda 700-800 euro. Dayı bu aracı nerde kullanıyor acep ?
orda bu arabalar para bile etmiyor 10 yaşını doldurmuş arabaları ruhsat işlemi ücreti veriyorsun senin oluyor yoksa sen çöplüğe arabayı ezdirmek için para veriyorsun :)

bizimkiler ölene kadar kullanır arabaları

Bizim bir arkadaş Almanya'ya gitti , Dökük bir R-19 görmüş hemen bu türktür *** demiş :aytuğ

Bu Alaman scenici güzelmiş .

vay vay isitmali koltuklar, alsak bizim araclara taksak uyarmi ki :p

aslinda bu isin ozunde klima ve sunroof zit paketlerdir. yani 2sinden birisi tercih edilir ama malesef ulkemizde boyle degil. klima olmasi gereken ozellik, sunroof ise opsiyonel ve luks olarak gorulur bizde genelde.

Yayla gibi araba yegenim hehehehe

adamlar istediği opsiyonu eklettiriyorlar türkiyedeki gibi bi dayatma yok...

Alamanların kıçı kıymetli valla bizimki donuyor kışın.... bu ara da hamza da iyi nam saldı ha :D:D:D

Geri