An İtibari İle Aracınızın Fotoğrafı :)

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modül taktiricaktim american park baktım çok titiz biri değil elletmedim park lambasının kapağının tirnagini kırdı: ( içim gitti valla ama bi etkisi olmadı yine sıkı duruyor şu alırsa içine kapak alican bitane

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modül taktiricaktim american park baktım çok titiz biri değil elletmedim park lambasının kapağının tirnagini kırdı: ( içim gitti valla ama bi etkisi olmadı yine sıkı duruyor şu alırsa içine kapak alican bitane

vardır onda da bir hayır üzücü durumlar :(

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle yapılacak bişey yok malesef bide.tanıdık aracılığı ile gitmiştim bir dahada gitmem valla

bugün bir şey öğrendim bildiğin yerden ayrılmayacaksın doktora gittim tavsiye üzerine başka hastane aynı işlemi 25 e yaptı bu hastaneye 60 lira bayıldım işe yarasa bari

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün bir şey öğrendim bildiğin yerden ayrılmayacaksın doktora gittim tavsiye üzerine başka hastane aynı işlemi 25 e yaptı bu hastaneye 60 lira bayıldım işe yarasa bari

Geçmiş olsun önemli bir şey yoktur umarım aynen ole vallahi böylece müşteri kaybetti. Oda küçük şeyler önemlidir müşteri için

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun önemli bir şey yoktur umarım aynen ole vallahi böylece müşteri kaybetti. Oda küçük şeyler önemlidir müşteri için

eyvallah önemli bir şey değilde yine de insana koyuyor diğerinden iyi gibi oldu ama bakalım inşallah bir daha yaşamam