Antalya Buluşma 16 Mayıs 2011

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Reis tekne ve ruslarla Antalya RFC bambaska olacak:)
yaw kurban olayım küçük harfle konuş reis sonra İstanbul-Ankara hücum edecek tekne alabora olacakhehearkadaşlar yanlış bir anlaşılma olmaya burada adı geçen rus o rus değilheheyani tutacağımız tekne rus yapımıheheyırttıkmı dahamı çok battık yaw şimdihehe

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaw kurban olayım küçük harfle konuş reis sonra İstanbul-Ankara hücum edecek tekne alabora olacakhehearkadaşlar yanlış bir anlaşılma olmaya burada adı geçen rus o rus değilheheyani tutacağımız tekne rus yapımıheheyırttıkmı dahamı çok battık yaw şimdihehe

Bi atasözü vardı?
kırklı yaşlarda bişey yapıyon,sonra teneşir falan paklanıyor!!!
tam neydi:)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Reis sen yanlış anladın.Rusyaya vızeler kalktı yaa amacımız o tekneyle rusyaya gıtmektı.Renault sempatıklıgını olusturmaktı ama yanlıs anlasıldım galıba:)))))))))))

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi atasözü vardı?
kırklı yaşlarda bişey yapıyon,sonra teneşir falan paklanıyor!!!
tam neydi:)

60'ından sonra azanı tenesır patlar abı:)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ben 40 biliyodum,meğersem 60mış içime su serpildi:)

hayırmıdır devremhehegönderelimmi uçak biletini:bybyyoksa karayolunumu tercih edersiniz:naber

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Uçağa gerek yok,çıktım yola zabaneyin ordayım:)

şimdi biz anlayamadık olayı bizimi merak ettinheheyoksaaaaheheneyse başımızın üzerinde yeriniz var tabii:eyvHaydar reisim tekneyi çıkartıyoruz marinadan yarın:halay