Araba da birşey çıkacak diye takıntılı oldum

prolaktin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bir gazla fiat puntomu satıp 17 temmuzda alt komşumdan bildiğim takip ettiğim 2012 model 89000 km de full edc otomatik 110 beygir sadece navıgasyon yok..sunroof falan herşey var..aldım..sürekli sıkıntı oldu..daha öncede burdan seslenmiştim..kalorifer ızgara yön değiştiriciler elimde kaldı..allahtan 1.5 süren hukuk savaşımı kazandımda genel merkez mais ten dilek hanım çözdü olayı garanti kapsamında değişecek..sol otomatik camın düğmesi kırıldı komple grup garantiden değştirdi..sol kapının gergi mekenizması ses geliyordu ..o değişti...akü bitmiş.tabi ben biitiğinden haberim yok..araba çalışmadı vermediği alarm kalmadı.vites hararet vites kontrol ett..vites zaten oynamadı meğersem akü bitmiş..akü yeni aldım..1 ay sonra yine bir vites kutusunu kontrol ettirin yazı çıktı acaba beyinde takılı mı kaldı...acaba daha beni neler bekliyor...birde burdan okuyorum yok trafikte aaracı boşa alın robot debriyaj sıkıntı oluyor..fiyatı 4600 falan..insanın morali bozuluyor..daha 25 bin borcu var..yani her koltuğa otrdugumda acaba ne yeanacxak diye bu aracı nasıl kullanacaz..yada rahat mı olmak gerekiyor acaba..bu edc uzun ömürlü değilmi..ben niye aldım bu otomatiği sürekli N ye alacaksam..tam 2 ay oldu..bakalım daha neler göreceğiz..umarım bu beyin debriyaj falan sıkıntı yaratmaz..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çok sıkışık trafikte dakikalarca beklediğinde vitesi N konumuna getirmen baskı balatanın ısınmasına engel olur, yine uzun süreli yanan ışıklarda 60 saniyeden fazla beklersen yine boşa almalısın, EDC şanzımanlar rakiplerinden daha sorunsuzdurlar bundan şüphen olmasın

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yılda akü bitmez..2005 model meganımız var 94 rainbowumuz var cam düğmeleri falan kırılmadı.
Nasıl bir kullanıcısınız ki?

prolaktin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş 2 yıl dediysem..araç 2012 model ama 2011 24 ekim çıkışlı..yani 3 yıl aslında ..ki ben 2 aydır kullnaıyorum..ama bu tür araçların aküden çekeği okadar çok parçası varki..otomatik far sensörü yağmur sensörü..ne bileyim bir sürü şey...sol cam düğmesi tırnak kırıldı..değişti...ben sanırım ALLAHIn svdiği kuluyum garanti varken ne varsa çıkıyor..24 ekimde garanti son...