Arabanın Kornası Bozuldu

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. 2015 Fluence 1.5 EDC kullanıcısıyım. Arabamın Kornası bozuldu. Kaputu kaldırıp baktığımda kornayı göremedim. Yeri nerede acaba? Yeni bir korna alsam, kendim değiştirebilir miyim? Ayrıca arabanın orijinal kornası çok ince. Hangi marka ve model kornayı önerirsiniz? Teşekkürler.

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamponun içinde tamponu sökmeden değiştiremezsiniz biraz el beceriniz varsa kolayca halledebilirsiniz biraz zaman alir bende güzel bi korna alıp değiştirmeyi düşünüyorum çok cılız geliyor sesi tazyikli suyla yıkayınca su geliyor sesi kesiliyodu

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamponun içinde tamponu sökmeden değiştiremezsiniz biraz el beceriniz varsa kolayca halledebilirsiniz biraz zaman alir bende güzel bi korna alıp değiştirmeyi düşünüyorum çok cılız geliyor sesi tazyikli suyla yıkayınca su geliyor sesi kesiliyodu

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. El becerim iyidir, deneyeceğim. Korna öneriniz var mı?

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde o konuda öneriye ihtiyacım var pek bilmiyorum

traffic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
korna üst ızgaranın sağ fara yakın olan kısımda tampon sökülmeden çıkması çok zor ben alır almaz ses çok zayıf çıktığı için tamponu söküp 1 çift bosch korna aldım marş rölesiyle birlikte bağladım tavsiye ederim

TC Barış Alkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 model araba bence direk götürün servise garantiden yapsınlar...