Aracımın (Oyuncağımın) Yapım Aşaması :)

Turgay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah.Kazasız belasız sürüşler.

NUH YAPICI

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizden önceki sahibi görse ne kadar şaşırırdı kim bilir. tanıyamazdı:) çok güzel olmuş tebriik ederim.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nokta com :) Maşallah abi diyecek birşey yok. Kazasız belasız cezasız sürüşler inşallah :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
gerçekten çok iyi ya bayıldım özellikle şu plaka ön yansıtma çok güzel ve hoş bir detay :) geçen haftaya kadar pek bi fikrim yoktu hondalar hakkında ama sonra 93 model 1.5 hondaya binince fikirler birden değişti :D bende bi honda mı alsam acaba :p :D bu arada kazasız belasız kullanmalar :)

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç yeniden doğmuş maşallah

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bence de evrim geçirmiş :eyv daha doğrusu geçirtmişsiniz, emeğinize sağlık ve paylaşım için de çok teşekkürler! ben bir dolap kapağı kaplayamazken araçların böyle ustalıkla kaplandığını görmek, ev işi el işi olaylarına hiç bulaşmamam gerektiğini kanıtlıyor sanırım :aytuğ

Teşekkür Ederim Güzel Kardeşim
Bagaj İçerden açıldığı İçin dokunmadım bıraktım Öyle :)

Yaramı deşmeseniz daha iyi olurdu ama neyse hımm (honda co pilotu olarak yetiştiğimden clio'da da içeriden bagaj açtığımı sanıyordum avm girişlerinde, ön kaput aralık gezmişim bir süre haberim yoktu da 12 3)

sizden önceki sahibi görse ne kadar şaşırırdı kim bilir. tanıyamazdı:) çok güzel olmuş tebriik ederim.

böyle film gibi kareleri görmese kesinlikle inanamaz herhalde:)

NUH YAPICI

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaramı deşmeseniz daha iyi olurdu ama neyse hımm (honda co pilotu olarak yetiştiğimden clio'da da içeriden bagaj açtığımı sanıyordum avm girişlerinde, ön kaput aralık gezmişim bir süre haberim yoktu da 12 3)

:):)

xmajorxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok emek var maşallah kazasız belasız :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinize sağlık güzel günlerde kullanın maşallah

speedy gonzales

Salih AYKUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emektar Megane Coupe'mi Sattıktan sonra Araç arayışı içindeydim Tam olarakta Ne alacağıma Karar veremiyordum hem kendi kafamdan hemde arkadaşlarımızın kafasından bin bir türlü ses çıkıyordu kafamdaki araçlar BMW 3.25 Cİ, Subaru, Mercedes 190 2.30 AMG, Honda İntegra vardı Hepsine Düşüncem Turbolamaktı :) Ama sonra Düşündüm Kendimce 2006 Da Çok Ağır bir Trafik Kazası Geçirmiştim Kollarım Ayaklarım Kırılmıştı 14 Gün Yoğun Bakımda Yatmıştım 7 Ay Fizik Tedavi Gördüm Kabus gibi 2 Yıl Geçirdim Hiç Gerek Yok Dedim :) Ve Ramazan Ayında İftar İçin Çıktığımız Yolda Birden Önümde Bordo Civic görüverdim dedim Kanka Bu Araç Çok Orginal Sence Adam edermiyim ??? Dedi sen bilirsin Yanına Yanaştığımızda Baktımki Sakallı cübbeli Bir Hocamız Kırmadı bizi Yolda durduk Sohbet Ettik Araca Baktım Her Yerinden Orginallik akıyordu Ne Kazası Ne Değişeni Hiçbirşey yok Araçta Satmak Gibi bir niyeti yoktu İçimdeki Alma Heyecanını görünce Satmaya Karar verdi Kaporasını verdim Ertesi gün Aracı Aldım Ve Süreç Başladı bu günlere Geldi Az Yakıyor Keyif Veriyor Görsellik Güzel Aracı Yapıp bitirdikten sonra Hocamızın Yanına Uğradım Ne Kendisi Nede Yanındaki Esnaf Arkadaşları Arabayı Tanıyamadılar Dedikleri Tek cümle Oğlum Arabaya Ne Yapmışsın :) Buda Honda'mın Hayat Hikayesi qw