Arka sis duyusu

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka sisleri çiftlemek istiyordum ama duyusundan bulamadım aradım yok nerden bulurum elinde olan varmı

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oto elektrikçilerine sor abi arkaya sis çekicem diye, duy satıyolar alıp bağlarsın. Bulamazsan ön sinyallerin duyundan da olur

Yalnız sissiz havada kullanacaksan iki duya da ufak ampül takarsın göz almasın
renault-9-11-sinyal-duyu_3.jpg
renault-9-11-sinyal-duyu_1.jpg

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oto elektrikçilerine sor abi arkaya sis çekicem diye, duy satıyolar alıp bağlarsın. Bulamazsan ön sinyallerin duyundan da olur

Yalnız sissiz havada kullanacaksan iki duya da ufak ampül takarsın göz almasın
renault-9-11-sinyal-duyu_3.jpg
renault-9-11-sinyal-duyu_1.jpg
Tamam sağolasın enes

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam sağolasın enes
sisleri ikiledim unutmuşum konuya devam etmeyi :) güzel yanıyor led takacaktım göz alır belki diye erteledim bakalım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğin klipside aldım netten geldi taktım arabanın ön tamponun ayrıklığı dışında birşey kalmadı onuda ne zaman düşerse o zman yenisini takarım artık

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğin klipside aldım netten geldi taktım arabanın ön tamponun ayrıklığı dışında birşey kalmadı onuda ne zaman düşerse o zman yenisini takarım artık

ön Sinyal duyu ile arka sis duyu aynı! aklında olsun :)))

tampon, benim de ayrık ama maşallah, sağlam tampon yapmışlar! düşmüyor kolay kolay.. havada bulut sen tamponu düşmesini unut dostum :D

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama çıkma ön tampon bulursam alacağım içim rahat etmiyor adama sordum çarşamba bir europa alacam telefon aç sor dedi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aklına takılacaksa bu kadar değiştir gitsin abi, için rahat eder en azından
Ucuz bulursam hiç bakmam da şimdide amahtar kontak arızalı şifrelwr bozulmuş kontak ve kapılar açılmıyor anahtarla satıp kurtulayıımmı yoksa

ekotron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben senin dusundugun gibi yaptim. Duy aldim parcacidan. Kabloyla baglanti yapip yapistirdim. Neyse en guzel kismi arka stoplar a takilan cakar lamba var. Frene basinca yanip yanip sonuyor ondan taktim. Sisleri yaktim mi cakar yaniyor sisler. Herkes hasta oldu ona. Tavsiye ediyorum. Ben 3d bant da yapistidim arkaya komple aracin ruhu degisti.