Arka Tampon Reflektör Problemi

bravo32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar,

2020 model Clio Sport Tourer aracımın bir şekilde arka tampondaki sağ reflektörü düşmüş ya da birileri uçurmuş. Netten clio 4 reflektör sipariş ettim ama dili oturmadığı için iade ettim. Çift taraflı bant veya silikon ile yapıştırılabilirdi belki ama olur da ilerde çıkarmak gerekirse problem olacağı için o işe şimdilik girmeyi tercih etmiyorum. Servise sıfırını sordum, 280 tl dediler. reflektör ve 280 tl.. hey Allah ım.
Daha önce başına gelen var mıdır, nereden bulabilirim bizim araçlara uyan bu parçayı fikri olan var mı?

Teşekkürler

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[QUOTE = bravo32; 1105228] Değerli arkadaşlar,

2020 model Clio Sport Tourer aracının bir şekilde arka tampondaki sağ reflektörü düşmüş ya da birileri uçurmuş. Nets clio 4 reflektör sipariş ettim ama dili oturmadıđı için iade ettim. Çift taraflı bant veya silikon ile yapılabilirdi belki ama olur da ilerde çkarmak gerekirse problem olacağı için işimdilik girmeyi tercih etmiyorum. Servise sıfırı sordum, 280 çay kaşığı dediler. reflektör ve 280 tl .. hey Allahım.
Daha önce başına gelen var, nereden bulabilirim bizim araçlara uyan bu parçayı fikri olan var mı?

Teşekkürler [/ QUOTE]

cıkmacılardan temız bır tane al kurtul , servısler bızı yolunacak kaz olarak goruyor