Arkadaşlar Bir Sorunum Var lütfen Yardım edermisiniz Acill ?

ahmet06780

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2008 model 1.4 benzinli Clio aracım var.Araçta kalkarken 1 viteste titreme yapıyor.Özellikle dur kalk çok yaptığım zamanlarda.Soğukken bunu yapmıyo ama ısınınca daha fazla yapıyo 1 viteste çok titriyo.Baskı balatadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum sizce ondan dolayı mı?Tahmini ne kadar fiyat çıkar lütfen yardım edermisiniz?

suavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baskı balatadan olabilir. 2008 Clio'nun 1,4 benzinli baskı balata rulman fiyatlarına netten bakın, üzerine işçilik eklenecek işte. Motor ustası bilir bu sıkıntının neden olduğunu. Bir ara ustanın kapısını çalın. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar 2008 model 1.4 benzinli Clio aracım var.Araçta kalkarken 1 viteste titreme yapıyor.Özellikle dur kalk çok yaptığım zamanlarda.Soğukken bunu yapmıyo ama ısınınca daha fazla yapıyo 1 viteste çok titriyo.Baskı balatadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum sizce ondan dolayı mı?Tahmini ne kadar fiyat çıkar lütfen yardım edermisiniz?

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Baskı balata bilya setini değiştirin düzelir !

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ortalama 500 tl felan masraf cıkarır