Arkadaşlar bu xtronic sikintilimi

ozanoz93

Kayıtlı Üye
17-Çanakkale
d den p ye, yada n den r alırken, sanki yükten birakiyormus gibi tak tuk ses yapiyor. Araştıran varmi hiç aranızda. Bu arada sadece hafif eğimli ileri geri yapacağım zaman oluyor. Duz yolda olmuyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba aracı park etmeden önce N konumuna alıp el frenini çekin daha sonra ayak frenini bırakıp aracın yükünün el frenine binmesini sağlayın daha sonra P konumuna alıp park edin, aracı kullanacağınız zaman vitesler normal bir şekilde geçecektir...

ozanoz93

Kayıtlı Üye
17-Çanakkale
Teşekkürler bilgi icin. Benim demek istedigim hafif egimli ileri geri donuslerde mesela dedigim park icin degil.
Merhaba aracı park etmeden önce N konumuna alıp el frenini çekin daha sonra ayak frenini bırakıp aracın yükünün el frenine binmesini sağlayın daha sonra P konumuna alıp park edin, aracı kullanacağınız zaman vitesler normal bir şekilde geçecektir...
Bilgi için teşekkürler ama benim demek istediğim tam anlatamadim galiba.

Hafif eğimli bir sokağa girdik geri dönüş yapip cikacaksin. Araci d'den N'ye almaya kalkarken, yükten birakmiyor. Ama sert değil tatli bir yük. Ve Dacia da kullandim aynısı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Teşekkürler bilgi icin. Benim demek istedigim hafif egimli ileri geri donuslerde mesela dedigim park icin degil.

Bilgi için teşekkürler ama benim demek istediğim tam anlatamadim galiba.

Hafif eğimli bir sokağa girdik geri dönüş yapip cikacaksin. Araci d'den N'ye almaya kalkarken, yükten birakmiyor. Ama sert değil tatli bir yük. Ve Dacia da kullandim aynısı.
X-Tronic şanzımanın karakteristik özelliği o zaman, benim kullandığın 2 otomatik araç var ikisi de EDC şanzımana sahip...