Bagaj Altı Kayar Led Uygulaması

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ALanyadan bir arkadaşımız clio 4 e bagaj altı kayar led uygulamış. Animasyonları felan gayet hoş. Bende müsadesiyle videosunu youtuba yükledim. Sizlere de fikir olması için paylaşıyorum. Ürünü n11 den 90 lira gibi bir fiyata almış bu arada..

<strong>

Moderatörün son düzenlenenleri:

onur2224

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel duruyor

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel ama fazla dikkat çekici ve arkadan gelen için tehlikeli bence. Ayrıca yıkama esnasında sıkıntı olabilir.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzerinden bende aldım ama çıkartırım apachi işi diye öylesine taktım.

Sadece stop ve sinyalleri bağlamıştım, normal halde ikenki animasyonu hiç mi hiç hoşuma gitmiyor basitleştiriyor aracı. O sıra boştan çektiğim videolar. Konuyu görünce yükledim.

Yalnız çevremden o kadar çok beğenen olduki çıkarmadım 3 aydır kullanıyorum :))

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzerinden bende aldım ama çıkartırım apachi işi diye öylesine taktım.

Sadece stop ve sinyalleri bağlamıştım, normal halde ikenki animasyonu hiç mi hiç hoşuma gitmiyor basitleştiriyor aracı. O sıra boştan çektiğim videolar. Konuyu görünce yükledim.

Yalnız çevremden o kadar çok beğenen olduki çıkarmadım 3 aydır kullanıyorum :))

senin ki tek renk galiba tek renk ise aldığın adresin linkini özelden atarmısın bende almak istiyorum

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ALanyadan bir arkadaşımız clio 4 e bagaj altı kayar led uygulamış. Animasyonları felan gayet hoş. Bende müsadesiyle videosunu youtuba yükledim. Sizlere de fikir olması için paylaşıyorum. Ürünü n11 den 90 lira gibi bir fiyata almış bu arada..

<strong>

Çok hoş olmuş bence hangi satıcıdan almış link paylaşabilir misiniz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Radagast

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyu hortlatayım :) bende düşünüyorum fakat kaputa uygulamayı dusunuyorum youtubede birisi denemiş çokta tatlı durmus sadece sol sinyal sağ sinyal olarak baglantı yapmayı dusunuyorum fakat sol ve sağ sınyalı nasıl o cihaza entegre edeceğim hiç bilmiyorum aradakı mesafeden dolayı kaputa montaj yapan üstadın linkide bu https://www.youtube.com/watch?v=7tWeOvlrqw fakat işi ticarete dökmüş sanırım numarasını falan bırakmıs internette 50 tlye alıp kendim yapmayı dusunuyorum fakat kaput altına nasıl uygulayacagım acıkcası pek bilgim yok :)