Bakım için Castrol Edge 5W 30 LL Tİtanium FST yağ Uygun mudur ?

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet uygundur gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yağı 1 haftadır kullanıyorum. Günde ortalama 20 Km kadar kullanıyorum Şu an için bir sorun yok ve öncesine göre ses oldukça azaldı. Araba sanki daha bir rahat gidiyor gibi hissediyorum...

EKE86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramızda motul kullanan var mı? Motul special 0720 5W30 da Renault R720 onayı var ve motulle iletişime geçtiğimde de bu ürünlerini önerdiler. Biraz araştırma yaptığımda motulün kopma direncinin ve akışkanlığının daha yüksek olduğunu ve bu sebeple motora ekstra yük oluşturmadığı için devirlenmeyi iyileştirdiği ve motoru sessizleştirip daha rahat çalışmasını sağladığı bilgisine ulaştım. Tabi bu duruma paralel yakıt tüketiminin de düştüğünü söylüyorlar. Bir daha ki bakımda motul engine clean ile birlikte kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin düşünceleri nedir?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ben petrol ofisi 5.30 koydum

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2 haftadır bu yağı kullanıyorum. Motor daha da sessiz hale geldi. Trafikte dururken bir arkadaş bu araba dizel değil mi ya ben dizel sanıyordum dedi... Ben yooo dizel deyince yahu benzinli gibi çalışıyor hiç sesi çıkmıyor dedi... Çok memnunum tavsiye ederim...