Beyaz ampul tavsiye yardim

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendim değiştirdim. Sizde kendiniz değiştirebilirsiniz . değiştiremezseniz eger her hangi bir elektrikçi 5 dakikada değiştirir...

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu diyen servis Ankara Eskişehir yolundaki Sistem 2 servisi. Sisleri alsam başka servis takar mı ki? Ve Far ayarınıda yapınca ne kadar ücret ister acaba?

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu diyen servis Ankara Eskişehir yolundaki Sistem 2 servisi. Sisleri alsam başka servis takar mı ki? Ve Far ayarınıda yapınca ne kadar ücret ister acaba?
Ben çat kapı gittim sistem 2 ye ampulleri taktılar 30 TL aldılar, aslında maksadım bakıma da oraya vermekti eve yakın diye bu vesile ile servisi bir görmek istemistim, bir iki soru sordum oradaki yetkililerden birine, ceketli 40 yaşlarında bir beydi, ama maalesef yaklaşımları enteresandı.. bir iki soru sordum cliolarda yasanabilen sorunlar ile ilgili, her soruya kullanıcı hatası cevabını aldım tavirda çok olumlu değildi, çok yermek de istemiyorum belki bana denk geldi ama bakim ve boya koruma icin yine celik otoyu düşünmüyorum, orada ilgi alakadan memnun kalmıştım... yeni bir servis aslında daha dikkatli olmalılar.. gerçi o servisten memnun olan başka bir arkadaşım var

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendim değiştirdim. Sizde kendiniz değiştirebilirsiniz . değiştiremezseniz eger her hangi bir elektrikçi 5 dakikada değiştirir...
Kendimin değiştireceğine pek ihtimal vermiyorum:Delektrikçi değiştirdiği zaman far ayarı bozulur mu,far ayarı yaptırmam gerekir mi?

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben çat kapı gittim sistem 2 ye ampulleri taktılar 30 TL aldılar, aslında maksadım bakıma da oraya vermekti eve yakın diye bu vesile ile servisi bir görmek istemistim, bir iki soru sordum oradaki yetkililerden birine, ceketli 40 yaşlarında bir beydi, ama maalesef yaklaşımları enteresandı.. bir iki soru sordum cliolarda yasanabilen sorunlar ile ilgili, her soruya kullanıcı hatası cevabını aldım tavirda çok olumlu değildi, çok yermek de istemiyorum belki bana denk geldi ama bakim ve boya koruma icin yine celik otoyu düşünmüyorum, orada ilgi alakadan memnun kalmıştım... yeni bir servis aslında daha dikkatli olmalılar.. gerçi o servisten memnun olan başka bir arkadaşım var

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya ilinsor üstad, ben aracı azizoğlundan aldım oraya bir götüreyim en iyisi. Eve yakın diye sistem 2 sempatik geldi ancak antipatik çıktılar.

Ayrıca, çelik otodan kastınız plaka basım yerinin yanındaki ankamalle gelmeden viyadüğün altındaki yer ise, oradan da memnun kalmadım. Bir yakınımın megane far yıkayıcı kapağını 2 ayda anca getirdiler. Ve takınca da oldukça emanet duruyor. Ben aracımı oraya götürmem.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şişlere led takmak sakincali. Bizim araclarin sis fari cami cam değil plastik. Led taktiginiz zaman plastik eriyor. Dikkatli olun :)

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özcan bey, sizce sislere aldığım ampuller nasıl? Photon firmasının malı. Led ve xenon değil. Halogen.

Son düzenleme:

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özcan bey, sizce sislere aldığım ampuller nasıl? Photon firmasının malı. Led ve xenon değil. Halogen.

Sari olan isigi beyaz yapar sadece :) birde yagmurlu havalarda performans bekleme. performans istiyorsan cree led takmalisin. Ancak bu seferde sicakliktan sis fari cami eriyor :)

Görüntü acisindan taktiğin ampuller çok yakisacaktir.

Güle güle kullan :)