Beyaz Kuşak öneriniz???

Yadigara Beyaz kuşak ??

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bişiler yapmam lazım duramıyorum arkadaşşş:):)ha bide işin polis noktası var tabı haydeee ruhsata işletmedın dıye başımıza üşüşürler

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
bişiler yapmam lazım duramıyorum arkadaşşş:):)ha bide işin polis noktası var tabı haydeee ruhsata işletmedın dıye başımıza üşüşürler

Valla O Kapı Bantı Çok İyiydi Onur Abinin Arabada Yakınen Görmüştüm Hatta Siyah Kangooma Düşündüm Ama Polisle Uğraşmakdansa Ne Gerek Var Dedim Kaldı Öylece

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Dokunmaaaaaqwböyle iyi bozma sadeliği:naber

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynından arkadaş tipoya yaptırmıştı ıkı gune kalmadı sökmek zorunda kaldı ben ne yapsam göze batıyo şimdi mıllet vida taksam haberı oluyo onuda yapınca allahhh kesın yerım cezayı:)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
aynından arkadaş tipoya yaptırmıştı ıkı gune kalmadı sökmek zorunda kaldı ben ne yapsam göze batıyo şimdi mıllet vida taksam haberı oluyo onuda yapınca allahhh kesın yerım cezayı:)

Kesin Yersen Cezayi Paran Cebinde Kalsın Elleme O Parayla Yakıtı Fulle Sıkıntı Yaptıysa O Para hehe hehe hehe

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencede hiç dokunma emre bu hali daha güzel.sade güzel olarak kalsın.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kalsın emre böyle daha güzel

koraytek2007

Koray TEK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şeritler ince olsa sorun olmazda bu sanal yapılmış haldeki gibi olursa illaki polisler sıkıntı çıkarır
aracın bellki bir yüzdelik oranı var onu aşarsan ruhsata 2.renk işletmek gerekiyor.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
taaa boyanırken hatırlarsan sana gordini önermiştim , onur abi aynı fikirde sanırım :eyv

Uploaded with ImageShack.us