ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
fff4d.jpg

Cumhuriyet kutlamaları için motorize gurubuma takıldım,döndüğümde Seat bu haldeydi:(Kadının biri geri geri giderken çarpmış gece vakti bu kadar çekebildim.Kardeşim ruhsat,trafik sigortasını filan almış,fotolar çekilmiş. kadında yakında oturuyor arıyorum açmıyor hoş ama bizim tanıdık var oraya yaptırırız demiş.Polise vs gerek yok denmiş bende aranmışım ama o kargaşada duymamışım.Neyse olan olmuşta bundan sonrasında ben aracın servisi olan Başar otomotiv dışında bir yerde yapılmasını istemiyorum vede kabul etmeyeceğim,sanıyorum çarpan kadınlada bu anlamda bir tartışma yaşayacağız.Sorum ise bu işin normali ne olmalı?Yani suçlu o tanıdığı varsa var bende aracın kendi servisinde yapılmasını istiyorum.Böyle bir hakkım varmıdır?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun,tutanak tutarsan istediğin yerde yapılır,tutmazsan sanayide yapılır,tercih senin...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun,tutanak tutarsan istediğin yerde yapılır,tutmazsan sanayide yapılır,tercih senin...

Eyvallah Usta tutanak tutulmuş demekki yarın Başar'a gidecek şu kadında bir açsa telefonunu:pislik

bilalrx

Bilgi Girilmemiş

aynen öyle... tutanak tutup, sıgorta evrakları, resımlerı vs alırsanız, istediğin yerde yaptırın... tutanak evrak yoksa, kadının istediği yerde olur... iş uzar... ;)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Offf durduk yere iş birde lastiğe yapışmış çamurluk ve tampon elimle çekerek boşluk yaratıp benmi götürsem yoksa çekiciylemi gitse acaba?

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tutanakla sigorta üstünden yapılacaksa Sigorta şirketinin başerle anlaşması varsa orada yaptırabilirsin.
Tutanağı karıştırmayıp kendim yaptırağım derse bayanı ikna etmen gerekebilir sanırım. Çok geçmiş olsun abi.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
kasko varsa çekiciyle götür... kaza bölgesınde görünür görünmez hasar nedir bılmıyon, rısk olabılır...(elk.tes.ve arka teker-fren mekanık arıza,vs..) kasko yoksa, kontrol et, yavaş git... ıslık

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tutanakla sigorta üstünden yapılacaksa Sigorta şirketinin başerle anlaşması varsa orada yaptırabilirsin.
Tutanağı karıştırmayıp kendim yaptırağım derse bayanı ikna etmen gerekebilir sanırım. Çok geçmiş olsun abi.

Nasıl yani sigorta şirketinin servisle anlaşmasımı olmak zorunda???

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
tabikine.... her sigortayla anlaşmalı servısler(özel) var... orjinal parça kullanırsalar farketmez... :eyv

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Nasıl yani sigorta şirketinin servisle anlaşmasımı olmak zorunda???

Kendileriyle çalışan yerleri önce önerebiliyorlar diye duymuştum abi.