Blos mikser

cazibe93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cümleten S.a hayırlı bayramlar..
Nette mükser araştırırken blos mikser diye birşeye rasladım. biraz araştırdım baya iyi bi alet. %20 yakıt tasarrufu ve en önemlisi ideal lpg hava karışımı devire göre hava ayarlıyor. Bu mikser çeşidini daha önce gören duyun takan varmı r12 ye? veya yapılabilrmi desteklermi maniflottan sanırım hava alınıyor desteklermi? Teşekkürler şimdiden..

Alet şöyle birşey
RQOaQo.jpg
[/URL][/IMG]

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
R12 ve LPG sisteminden anlayan biri lazım sana, fazla pahalı bir cihaz değilse denemekten zarar gelmez...

cazibe93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R12 ve LPG sisteminden anlayan biri lazım sana, fazla pahalı bir cihaz değilse denemekten zarar gelmez...
Aynen abi biraz bilgi alabilecegim biri lazım. Elimden gelir aracımın lpg ve sübap ayarlarını boyasını forumdan yardım alarak yaptım elimden gelir. normal düz mikserlere bakarken buna rasladım. R12 lerin hava filtresini bilirsin biraz eski sistem hava dengesiz bantlasan rolanti düzelir. motor üst devirlere cıkmaz. tamamen açsan. rolantite sallanır yakıt artar. bunu takabilirsem eger ilaç gibi gelecek.
Kafama takılan maniflottan hava cekimini nasıl alacaz frenden maniflota giden hortuma T taksak olurmuki diye düşünüyorum.. gerisi zaten basit kurcalarken bişiler ayarlarız olmadı rampaya vura vura ayar çekeriz.
Sağolasın abi cevabın için..

cazibe93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Şu tofaşa takmışlar rolantide tık tık tık sayıyor. motorun gaz yiyişi çok hoşuma gitti havayı beklemeden motor seri bi biçimde gaz yiyip susuyor.