Bluetooth bağlantı sorunu

Oguzhanb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2015 fluence sahibiyim telefonumdan muzik dinleyebiliyordum ilk aldigim zamanlarda esleme sifresi 0000 di simdi baglarken yazdigim 0000 sifresini kabul etmiyor fabrika ayarlarina donderdim yine olmadi nasil baglayabilirim..

Oguzhanb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefonum LG G3

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk şifreyi girdiğinde hafızaya alması lazım yeni cihaz ekle butonundan devam et derim ilk bağlantıda eşleyip hafızaya alıyor bende öyle yani araç 2012

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kere eşleştirildiğinde kaydetmemiş mi cihaz telefonu hafızaya ? her seferinde yeniden şifre mi giriyorsunuz? 2012 megane 3 hafızaya kayıtlı telefon direk eşleşiyor.

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kere eşleştirildiğinde kaydetmemiş mi cihaz telefonu hafızaya ? her seferinde yeniden şifre mi giriyorsunuz? 2012 megane 3 hafızaya kayıtlı telefon direk eşleşiyor.
Hafızası dolu olma ihtimali var 5 yada 8 adet kayıt yapıyor tam hatırlamıyorum silip boş yere yeni olarak kayıt etmesi lazım arkadaşın

Oguzhanb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fabrika ayarlarinada donderdim. Esleme basarisiz diyor. Telefonuda resetledim yani fabrika ayarlari yaptim olmadi

Oguzhanb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarin bi tekrar deneyeyim bakalim olacak mi telefondan biseyleri degistirdim olmadi video cekip youtubedan atarim

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımcı oluruz elimizden geldiğince

zahek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, benzer bir sorunla ben de karşılaştım. Aracım Megane Sport Tourer 2011 model. 1 hafta evveline kadar aracın bloutoothu gayet sağlıklı çalışıyordu ve 2 cihaz (LGG2 ve Note 2) eşleştirilmişti.
Fakat şu an hiçbir cihazı tanımıyor. Bluetooth ayarlarına da girilmiyor. Harici kaynağa geçildiğinde ise "cihaz taranıyor " şeklinde dakikalarca bekletiyor. İşin garip tarafı telefon aracı da görmüyor...
Bir fikri olan var mı acaba yahut bir şekilde sıfırlama yapılamıyor mu bluetootha?

Teşekkürler.