Bu fiyata bu megane sizce uygunmu?

speedy07

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski aracı bırakıp geldim yeni başlayacağım iş gereğide günde ortalama 100 km yapmam gerekiyor.Yani hem ekonomik hemde yolda bırakmayacak bir araba arıyordum ilanlardan epeydirde çok sevdiğim bu modele taktım kafayı.Sahibi azda olsa pazarlık olur diyor ama ben piyasaya oldukça yabancıyım özellikle fiyat konusunda birde sizlerin görüşlerini almak istedim bu fiyata bu megane alınırmı?Hoş araya kredi filanda çekmem lazım epey zorlayacak ama değermi acaba.......

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-dizel-megane-3-station-wagon-247511301/detay

sniper23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hasar kaydı satarken sorun çıkarabilir. Araba olarak güzel.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sigortacı tanıdığınız varsa sorgulatmanız da fayda var.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlan kaldırılmış.

zazum55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendimden örnek vereyim 2001 model megan 1 rte aracı 18.500 tl ye geçen hafta aldım araçı plakadan sorguladığımızda 6000 tl hasar kayıtlı tek kaza görünüyor ve muayene bilgilierine göre senede 20 bin km yapmış aracın ticari kaydı yok yani ticari çıkması değil kaportacı komple boya var fakat değişen yok arkadan hasar almış dedi
fazla değil geçen cumartesi direksiyon hidroliği yağ kaçırmaya başladı yağ koya koya salı gününe kadar geldim ustama gösterdiğimde direksiyon kutusunun sökülüp bakımlarının yapılmasını sonrasında rot ayarının yapılmasını ve 400 tl sıkışmış dedi ki daha aklımda alt bakıma sokmak klima ve kalorifer bakımı var ilk aracım sayılır ucuz etin yağnısını tecrübe ettim...

maatt1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam motor önemli bence