cam açıp kapama hk.

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2016 gt line modeli var.bazen camları açık unutuyorum.arabadan indikten sonra açık kalan camı kapatmak için tekrardan aracı çalıştırmam mı gerek?Camlar otomatik kapanmıyr mu?Yada kartı kullanarak kapatabilir miyim? yardım please

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 icon larda durum aynen öyle,araı yeniden çalıştırıp kapatmak gerekiyo,gt line larda da fark yok demekki.bu durum için moduller takıyolar youtub da araştırabilirsiniz ama bence çokta gerekli birşey değil,elletmeye değmez

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolasın dostum.elletmeye değmez ama gerçekten saçma bir durum.bazen elelri dolu oluyor.donup hepsini bırak arabayı çalıştır camı kapa falan cok anlamsız.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rica ederim :)

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bende de 2014 icon model var. Malesef bende de otomatik cam kapama yok. Diğer arkadaşın söylediği gibi bunun için modüller uygulanabiliyor ama ben de taktırmadım. Aşağıdaki linkten görebilirsin, bunu yapan sayısız elektrikçi var eğer yaptırmak istersen modülleri de piyasada satılıyor alıp taktırabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=Fj1Am1s4pYQ

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ah Renult Ah. 2011 Fiorinoda bile anahtardan cam açma kapama mevcut.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karttan kapatma tusuna 2 kez basinca kapatmasi lazim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Cam kapatma modülü yoksa. Vitesteyken " fren + start " tuşuna bas kontak açılacak. Ondan sonra ccamları kapat. Aracı çalıştırmana gerek yok.

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazılımla açılabilir. bende de 2011 fluence var. kendim yazılım ile bu özelliği açtım . şimdi kumanda dan çift basma ile ön camlar kapanıyor.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazılımla açılabilir. bende de 2011 fluence var. kendim yazılım ile bu özelliği açtım . şimdi kumanda dan çift basma ile ön camlar kapanıyor.

Araçlarda modül olmadığı için söylediğiniz bu yöntem Clio'lar için geçerli değil maalesef.