Camı indirmisler:(

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İş yerinde otopark yerine aracı binanın yanına çektim.
Öğlen arabadan bir şey almak için çıktım aranın yanına baktım taş düşüyor .
Her tarafa baktım insan yok
Kafamı bir kaldırdım yukarıda kuşun yuvası var .
Çatıda taş biriktirmiş yuva yapıyor.
Çatıdakı taşlar arabanın üstüne düşmeye başladı.
O an hemen arabayı çektim .

Senin aracınada taş gelmiş gözüküyor bunu insanoğluna mal etmek yanlış bir şey.

Bundan 3 ay önce wc de tuvalet kağıdı var sabah kalkıyorum yok .
Sabah tekrar takıyorum ,diğer sabah yok en son baktım alt komşunun oraya yuvada kullanmış karga .

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar bu cami sigortadan degistirebiliyormuyuz. bilginiz varmi her sene o kadar paraveriyoruz sigorta sirketlerine kirk yilda bir ise yarasa...

geçmiş olsun. normalde trafik sigortası karşının masrafını üslenir. kasko olsaydı yılda 1 kez hakkınız vardı. en iyisi sigortacınla görüşüp fikir almak arkadaşım. birde cam değişen yerler bu gibi durumlarda pratik yollar biliyor olabilir.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapacak bir şey yok, kansız çok memlekette. Geçmiş olsun..

Caddecix

Barış YAYLI
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeşim konuyu hortlattım ama bende sinirlendim şimdi..bu tip insanlar neden var ölsünler bence :)) kıskançlıkmı nedir bende bilmem arkadaş babasının passatını bi heves aldı geldi ertesi gün kaymakamlık mülakatına gidecekti gece vakti yurdunun önünde arabanın kaportasını kapısını tekmeleyip göçertmişler..Geçenlerde de dikmende sevdiğimiz bi abinin zorluklarla aldığı kapıcılıktan ne kazandıysa hemen gidip arabasına geri vites kamerası falan taktırdığı zar zor toparladığı evladından ayrı tutmadığı şahinini çalmışlar ne bu insanlarımızdaki fesatlık anlamadım..