Canım sıkıldı moralim bozuk parayı kolay kazanmıyoruz....

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim. Umarım en kısa sürede istediğiniz gibi bir sonuca ulaşır ve sorununuz çözülmüş olur.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
talebimde ısrarcı olacam da artık olay genel merkeze sıçradı onlardan gelen ilk sonuçta yüzde 15 indirim oldu ki komple ızgaraları kokuyle satmak istiyorlar..başka servise gitsemde aynı olay olacak..garanti merkezde bitecek iş..

genel merkeze konunun nasıl aktarıldığı da önemli. başka servis müşteri memnuniyeti odaklı olarak konuya yaklaşıp, mais merkeze o yönde başvuru yaparsa sonucun olumlu bitmesi olasılık dahilinde. denemekte fayda görüyorum

prolaktin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oğun telefon trafiği ve aramalrım sonucu ki şikayet var sitesi bu konuda yardımcı oldu..ve renault mais genel merkezden dilek hanım bizzat kendi ilgilendi..sıkıntımı çözdü..yukarıdaki parçaların üretim hatası olmadığını ama yine bir seferliğine parçaları değiştireceklerini söylediler..dilek hanıma teşekkürlerimi sundum..bir de küçük bir anı..tam dilek hanım aradığında park halindeki aracımı start düğmesine bastım baktım arac biraz mırıldandı ve çalışmadı..ve ekran vites kutusunu kontrol ettirin ve vites kutusu hararet alarmı verdi..telefondaki mücadeleme bile sevinemeden..başka bir olay cıktı dedim..kesin edc şanzıman arızlaandı birde bunla uğraşcaz dedim..30 dk bekledim sogusun falan çalıştırdım yok araç kitledni beyni yandı dedim kendimce..ulen dedim ne şans..napcam şimdi..reno yardımı çağırdım..aküyü kontrol etti..akü bitik takviye aküle ile denedik çat çalıştı..vay be dedim..200 tl gitti ..aküye..sorun akü de imiş..hiç bir bölgeye elektirk gitmediği için her sey alarm verdi..zaten...bakalım beni daha neler bekliyor..vites kutusu hararette çok şehir içi kullanıldığında yanabiliyormuşş.yağ ısınıyormuş..bir sürü şey bu nedir ya..

Daywalker

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
70bin tl :silah2.ci el renoarabayamı verdiniz :bant:sinirli :sarhoş

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle kı tipler var, sanki ceplerinden ödüyorlar...benim de motor dağıldı, yapmadılar. arkadaşım renaulta çalışıyor. sordum ona...kıllık yapmışlar sana dedi, sen haksız olsan bile ki haklısın, müşteri memnuniyetinden bedavaya yapabilirlerdi dedi.
size de aynı şey...amaç sinir bozmak...geçmiş olsun...