Captur Outdoor Otomatik Cam kaldırma ve Ayna Kapama

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Çok güzel olmuş güle güle kullanın. Bir kaç sorum olacak bu konu Hakkı'nda;

1) kilitlenmeyi karttan mı yaptınız kendi mi kilitledi uzaklaşınca? ( çıkan sesten kendi kilitledi gibi geldi bana ama emin olmak istedim )

2) Örneğin dört cam da açıkken kilitlenince hepsi bir kalkmıyor herhalde önce önleri sonra arkaları kapatıyor galiba sistem bu şekilde mi dört cam icin aynı anda olanı mevcut mu?

3) En önemli konu maliyet ne civarda ve ne kadar zamana mal oluyor bu işlemi yapmak?

Şimdiden teşekkür eder kazasız kullanmanızı dilerim.

Hizli cevap alabilmek icin alinti yapin

İmessage : tanseler@icloud.com
Twitter : @tanseler

Merhaba

Teşekkür ederim.

1-Kilitlenmeyi şuan Eller Serbest ile kullanıyorum.Karttanda olabiliyor.
2- Aynalar katlanırken sol ön cam birlikte kapanıyor.Sonra Ön sağ cam ,ardından sol arka cam ve son olarak sağ arka cam kapanıyor.Dört cam aynı anda kapanmıyor .Clio4 lerde önce arkalar sonra önler aynı anda kapanıyordu .Ancak biz bu modüllerle birlikte röle kullanmadık.Aynı anda birden kalkmasının aşırı enerji çekmesinden dolayıydı sanırım yapılmadığını modülün çalışma yapısının bu olduğunu söyledi arkadaşlar.
3-Bana işçilik dahil 300 TL + KDV 'ye yaptılar.Ses sistemini ve Xenon ampulleride orda yaptırdım.2 saat gibi bir süre alıyor.

Cümlemize kazasız günler İnşallah

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Hayırlı olsun abi çok güzel olmuş, güle güle kullan, maşallah çoşturdun capturu ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sağolasın Mehmet

Sorma bir tek plaka kaldı ama mühürsüz düşünmüyorum.Pleksi plakada mühür olmuyormuş.

Onada çok acele etmem sanırım.Gerçi bakıyorum plakalar çok sırıtmıyor ama bilemedim ne yapayım diye :)

unicorn64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında çokta yadırgamıyorum.Daha öncede paylaşmıştım.Patronda kiralık 3.20 Bmw var .O arabanın fiyatına baktığınızda bizim arabaların 2-3 katı ama gel gelelim onlardada bu özellik yok.İllaki full diyoruz ama alırken opsiyonel koymuş olsalar 300 TL lik kit 2000-3000 TL olacak.Bizde pahalı deyip kalsın diycez.

Ben elimden geldiğince ve arabamı satmak için almadığımdan severek değişiklik yapıyorum.Ölü yatırımda olsa beni mutlu ediyor gerisi boş :)

bu özellik için haklısınız belki ama 2004 polo comfortline da bile kararan iç dikiz aynası vardı mesela... neyse aldığımıza göre kabullenmişiz demektir ;)
biraz toparlanayım ben de sizin gibi düzenlemeler düşünüyorum açıkcası.. ama daha boya koruma bile yaptıramadım..

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Boya korumayı bende yaptırmadım.Gerçi geç bile kaldım araç kırmızı olunca boğa değilde öküzleri çekti üzerine çekti 2 kaza yaptım.

Sol kapı değişti.Kaput boyandı .Sağlık olsun ne yapalım.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya korumayı bende yaptırmadım.Gerçi geç bile kaldım araç kırmızı olunca boğa değilde öküzleri çekti üzerine çekti 2 kaza yaptım.

Sol kapı değişti.Kaput boyandı .Sağlık olsun ne yapalım.
Nasil abi ya?? Gecmis olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Sorma Selim.

İlk kar küreme aracı sağ kapıyı yokladı :) kapı değişti.Malum siyah plaka birbirlerini üzmüyorlar.İkincide kamyon geri geri geldi çarptı birde sen çarptın dedi.Araç kamerası var onunla dava açtım bakalım ne olacak.%50 %50 verdi tramer. Videoda belli geri geldiği.İkincide kaput onarıldı.Sol far değişti ve kırılıan ezilen parçalar malum.Sağlık olsun ama sıfır araç olunca insan üzülüyor.

unicorn64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun,
cana geleceğine mala gelsin tabi ama dediğiniz gibi araç sıfır olunca en ufak çizik bile insanın içini acıtıyor. Allah beterinden korusun

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
çok geçmiş olsun,
cana geleceğine mala gelsin tabi ama dediğiniz gibi araç sıfır olunca en ufak çizik bile insanın içini acıtıyor. Allah beterinden korusun
Amin cümlemizi.Sağolasın

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun abim,allah beterinden korusun,
ne yalan söylim, benım aracta sifir ya içim gidiyor
:pislik:(

KuralZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur' un bir eksiğini daha böylece kapatmış olduk, güzel çalışma olmuş sn.Güray bey
Bu işlemi nerede yaptırdınız? Fiyatı da uygun geldi açıkçası bende yaptırmak isterim. Bir de işçilikten memnun kaldınız mı?