Clio 2017 krom çıtalar

duzguns

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese iyi geceler, 2017 clio icon araçlar camlarda ve kapılarda krom kaplı olarak standart mı geliyor?
yoksa ekstra paketle mi alınıyor?
daha sonradan bu uygulamayı kendi arabasına yaptıran varsa kolay bir işlem mi ve sonradan yapıştırmalarda atma gibi bir durum var mı?
internette kaliteli ve ucuza aldığınız bir yer varmı?

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Omsaline markasina bakabilirsiniz.. bende icon var citali geldi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende icon var çıtalar yoktu. Sonradan kendim taktırdım. Ön-arka krom far kaşları da aldım hepsi beraber gayet hoş oldu. Montajını bu işleri yapan biri yaparsa hiç bi sorun olmaz. Max 1 saat sürmez montajı.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 2017 krom çıtalar

Montajı dışarıda yaptırmaya gerek Yok. Benim araç makyajlı joy. Tüm kromları kendim alıp taktım. Herhangi atma vs. Durum söz konusu değil. Bagaj, kapı eşiği, kapı altı, cam çitaları, ön konsol, arka stop. Bi fönmakinesi ile ısıtıp takarsanız daha sağlam olur. İmkan yok derseniz güneş altında işlemi yapın. Dışarıda ücret verip taktırmaya gerek Yok. 4 aydır atma kalkma vb. Bir şey olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende joy aracıma alıp taktırmıştım. Takarken biraz silikon kullanın. 2 senedir bir sorun olmadı

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
makkajlı olmayanlarda cıta yok. ben kendim aldım. kapı kolu, ön far kaş, stop cam hepsini servisten alıp kendim taktım. üzerinde tarif ediyor ona göre dikkatli takılırsa ve kaliteli alınırsa sorun olmuyor.

duzguns

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm cevaplar içi teşekkürler