Clio 3 Egzoz Hakkında

Görkem

Bilgi Girilmemiş
aga abarth egzoz dizel araca takmak mantıklı degilki bosuna para vermisin buna :) benim 70 tl lik rüzgar egzozum senin egzozdan 10 kat daha fazla ses cıkartıyor keske sende rüzgar egzoz yaptırsaydın abarth egzoz dizel araçlar için maalesef bicilmiş kaftan degil. ama bi arada forumda dizel araçlardan abarth egzoz sesi alma diye bi konu donuyordu noldu o konu bilmiyorum.

aynen halil abinin dedigini yapabilirsin cift cıkıslı egzoz kafası tak icinede pul felan kaynattır rüzgar egzoz yaptır ugrasma derim ben abarthlarla bunlarda sana 60 70 tl ye maal olur maksmum istanbulda olsaydınız benim arabanın egzozundan yaptırırdık 70 tl ye gectiginiz yerdekiler donup donup bakardı size :)
aynen katılıyorum dizel araçtaki abarth eksoz aracın motorunu yer gerek yok

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam son susturucu tam olarak neresi oluyor ?

Orta susturucudan sonraki dicem olmayacak :D Aracın altına baktığınızda aşağıda doğru bakan uç ile onun bağlantılı olduğu dikdörtgen kazan son susturucu oluyor.

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustaya söylerim son susturucu iptal etmeden yap diye.yapar heralde :) yalnız benim orjinal egzoz aşağıya doğru bakıyor hocam sorun olmaz değil mi?

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustaya söylerim son susturucu iptal etmeden yap diye.yapar heralde :) yalnız benim orjinal egzoz aşağıya doğru bakıyor hocam sorun olmaz değil mi?

O aşağıya bakan uç kesilerek, egzoz ucu takılır. Meganeın konusuna girerseniz detaylı şekilde anlatmış arkadaş. Kafanızdaki soru işaretleri kalkar.

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam baktım inceledim.megane konusunda son susturucu iptal olmamış değil mi?

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam baktım inceledim.megane konusunda son susturucu iptal olmamış değil mi?

Doğrudur. Son susturucu o gördüğünüz kazan. O kaznaı sökmediğiniz sürece garantide sorun yaşamazsınız. Anı o şekilde olacak sizin işleminizde.

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam hocam.hepinize çok çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederiz yardımcı olabildiysek :)

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son bir soru sorayım arkadaşlar :) egzoz markalarından hangisini önerirsiniz?