Clio 4 17 inç jant neden satışta sunulmuyor neden üretimde yok???

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güneşli bir günde temiz resimlerini eklerim.
Jantlar araçı bambaşka yapıyor diye bilirim. 16" lerde güzel ama bu araç 17 lerle süper görünüyor... Süspansiyon olarak 16 ya göre hissedilir bir sertlik yok zaten clio4 orta sertlikte bir araç ben hep ince yanaklı lastik kullandım o yüzden süspansiyonlar bana göre gayet iyi. Hazır konu açılmışken yazayım aracı taşlı yol kasisten zıplama lastiği çukura sert düşürme gibi şeyleri özellikle araç soğuk iken denedim gıcırtı veya herhangi bir ses yok. 70-80-90-120 km lerde camlardan veya herhangi bir yerinden fısıltı bile yok ciddi bir güncelleme yapmış Renault
Şuan için hiç bir olumsuzluk veya kusurla karşılaşmadım...

hay maşallah inşallah bu şekilde uzun süre ağız tadıyla binersiniz.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güneşli bir günde temiz resimlerini eklerim.
Jantlar araçı bambaşka yapıyor diye bilirim. 16" lerde güzel ama bu araç 17 lerle süper görünüyor... Süspansiyon olarak 16 ya göre hissedilir bir sertlik yok zaten clio4 orta sertlikte bir araç ben hep ince yanaklı lastik kullandım o yüzden süspansiyonlar bana göre gayet iyi. Hazır konu açılmışken yazayım aracı taşlı yol kasisten zıplama lastiği çukura sert düşürme gibi şeyleri özellikle araç soğuk iken denedim gıcırtı veya herhangi bir ses yok. 70-80-90-120 km lerde camlardan veya herhangi bir yerinden fısıltı bile yok ciddi bir güncelleme yapmış Renault
Şuan için hiç bir olumsuzluk veya kusurla karşılaşmadım...

Ekli dosyayı görüntüle 10372Maşallah, Allah böyle daim etsin, kazasız belasız güzel günlerde sağlıçakla kullanmanızı dilerim. Dilinizi ısırın nazar değmesin...

purmol

Bilgi Girilmemiş
Herkes yok diyor da ben şuan a kadar 4 tane gördüm 17 jantlı clio .

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleme yapılmış olması harika. İnşallah bizim araçlarada uygulanır güncellemeler. Başka bir forumda Kasımda teslim alan birini arayıp servise çağırmışlar sorunların çözümü için. Belkide araç teslim alma sırasına göre çağırırlar bizide. Hiç kimseyi arayan soran oldumu?

İsmail Ufuk Utku

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 modellerde rüzgar sesi vardı 2013 modellerde iyileştirme yapmışlar..

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin ya biz 2012 model alanların suçu neydi aralıkda aldım ayıptır reno arada diyorum şeytan diyo arabayı uçur dereye 45 bin kasko bedeli var 2013 al korkuyorum hayrını göremem yoksa oooo