Clio 4 aldığıma pişmanım !!!

okan86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benımde bagajdan gacur gucur ses gelıyordu bagajın kılıt mekanızması gevsemıs onu sıktılar ses gectı

Fehail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla sevgili kardesim ne desen haklisin. Ben de ayni dertlerden muzdaribim. Türkiye de cok basit hallolacak isler almanya da malesef cok uzuyor. bes yil garanti var diye aldik. aldigimiz yer tirt cikti yetmez gibi kapilar düzgün kapanmaz, rüzgar sesi zaten meshur, yerde ki toz u bile hissettiren dandik sistem, ve kaldirima veya ufak bir yokus a park ederken arkadan gelen tikirti. hepsinin cözümü oldugunu biliyorum. sonucta 3 sene bunun okulunu okudum az cok fikir sahibiyim. keske olmasam... en azindan adamlarin dediklerine inanir evime dönerdim :) bunlarla ugrasacak vaktim olsa sorun yok ta ... velhasil-i kelam pismanlik böyle bir sey iste...

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunca yıl sonra hortlamış konu, baya aramış olmalısınız...
her markada var belli başlı sıkıntılar, önemli olan iyi araştırıp, o markadaki sıkıntıları görüp, eğer bunlarla idare edebilecekseniz almak...

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her clio 4 te aynı sorun olsa bu kadar satış rakamına ulaşamazdı bence tek tük şeyler bazı araçlarda çıkabilir diye düşünüyorum..

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 ün sonunda aldım aracımı 1.5 dci icon iyileştirilme mi olmuş ne allah bozmasın bagaj tıkırtısı oldu gittim hemen garantiden hallettiler . sağ koltuk kafalığından bir tıkırtı geldi hemen hallettiler garantiden. bakımda davlumbaz altında kalan fren hortumunu iyileştirme olarak kendileri değiştiler aşınma olmuştu, bir yılı geçti olan bu. bunlar sorun değil arkadaşlar ben aracımdan çok memnunum. yakıtı bu kadar iyi olan başka araç bilmiyorum. bu donanım bu fiyata yok. ben aracı 53000 tl ye aldım o zaman vw e gittim polo dizel 56000 tl. den başlıyordu ve bu aracın arka camları dahi manuel, klima manuel, hiçbir sensör yok , bütün bunların yanında tabiki clio nun her türlü sorununu sineye çekmek zorunda değil kimse sıfır araç aldık garanti kapsamında her türlü çömek zorundalar ve çözüyorlarda, aksi durumlarda mais aranır başka seçenekler vardı, hakkımızı sonuna kadar aramalıyız. ama her sorun için de arabayı gömmeye gerek yok. ben şahsen arabamdan çok memnunum.

ulutan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her clio4 de var malesef

her clio 4 te aynı sorun olsa bu kadar satış rakamına ulaşamazdı bence tek tük şeyler bazı araçlarda çıkabilir diye düşünüyorum..
%90 Her clio4 de bu sorunlar var maalesef, kronik sorun çünkü. Kiminde daha çok ses geliyordur kiminde daha az. Son üretilenlerde belki yoktur. Hepsi servis tarafından çözülüyor. Uğraşıp duruyoruz işte, çözülüyor çok şükür.

ulutan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hortlamış :D :bravo

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hortlatalimmmm :) sikinti varsa hortlayacak tabi.

caglaryagmuroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak tefek şeylerde (halledilebilecek durum varsa) kıl tüy dert edince daha büyük sorunlar çıkıyor.. Boşverin verin servis düzeltsin işleri ne..

mgurel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio4 ile talihsiz tanışma

merhaba bende aranıza yeni katıldım.dacia 0.9 sonra 15 gün önce clıo ıcon 0.9 aldım.keske forumları daha önce okumus olsaydım.400 km deyim bagaj sesi rüzgar sesi.bakalım daha neler neler cıkacak.2016 model bir aracta bunların cikmasına anlam veremedim.kronik sorun olabilir bunlarda.2012 den beri öyleymil.eyyy reno diyesim varr..yıl 2016 ve halen iyileştirme neden yapmassın neden ayıplı ürün satarsın hicmi bu firmaya durrr diyen yoktur .ben yaptirmak yerine yerine yasal olarak hak arayacam .servis aracı birak yapalım desede.