Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

Benim medianav MN1 ve 4.1.0 yüklü.İndirdiğim navigation restore fat 32 dosyasını görmüyor kurulum yapmıyor.Önceden Dbott 2.0 vardı 4.06 iken onda da kopyala yapıştırla yestoall deyince ana haritayı da sildiğinden navigasyon açılıyordu ama haritayı görmüyordu haritalara baktığımda sadece 2012 ve 2013 orjinallar vardı bir türlü yapamadık şimdi dboot yok baştan aşama aşama ne yapmalıyız yazabilmeniz mümkün mü?

Benim medianav MN1 ve 4.1.0 yüklü.İndirdiğim navigation restore fat 32 dosyasını görmüyor kurulum yapmıyor.Önceden Dbott 2.0 vardı 4.06 iken onda da kopyala yapıştırla yestoall deyince ana haritayı da sildiğinden navigasyon açılıyordu ama haritayı görmüyordu haritalara baktığımda sadece 2012 ve 2013 orjinallar vardı bir türlü yapamadık şimdi dboot yok baştan aşama aşama ne yapmalıyız yazabilmeniz mümkün mü?
bu harita medianav evo için hocam.sizin cihaza olmaz

Tekrar 7.0.5md yüklemeniz gerekiyor. Aynı hatayı bende yaptım.

Clio 4 - Captur ve Daica Duster araçlarınıza 2018 son sürüm navigasyon yükleme ve video oynatıcı yapılır.. türkiyenin neresinde olursanız olun yanınızda bilgisayar ve flash bellek bulundurmanız yeterli...
arkadaş size para ile ne yüklüyorsa ben hepsini ücretsiz yüklüyorum arkadaşlar.bu gibilere paranızı kaptırmayın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forum sponsoru harici ticari ileti ve reklam paylaşımı yasaktır

abi başarsoft 2018.10 eline geçti mi

Bu güncellemeyi indirdim yükledim araçta navigasyon kabul tuşu aktif değil ne yaptıysam olmadı bekledim de ama olmadı çözüm nedir arkadaşlar

Geri