Clio 4 Fiyatları Uçmuş

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan asarigul
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ben bu konuyu açmamın sebebi üst segmentler de bulunan bütün donanımları bulunduran bu araçlarımızı özenle korumak ve kıymetini bilmek için açtım.Bizim araçlarda belki ufak tefek kusurlar olabilir.Ancak bu araçlar bizim ülkemiz şartlarında kullanılabilecek araçlardır.Bugün burdan çıkın Hakkari'ye kadar rahatlıkla yolculuk yapabileceğimiz,arızalandığında kolay çözümü olan araçlardır.Bir BMV,Mercedes ile giderken insan korkarak gider yolda arızalandığı zaman çekiciyle en yakın Kayseriye sırtınızda getirirsiniz.

Ben çok memnun kaldım enaz 3_4senede binmeyi düşünüyorum satarsamda aynı kasada modele giderim icon doluluğunda bu paraya başka araba yok

Ha şu tenekeden yapılma corollalari mi diyorsun? Kapıyı kapatınca teneke sesi gelen en son kasa corollalar değil mi? Bilmem teneke 300 bin eder mi?

clio 4 çelik mi )) mercedeste karıştırdın abi ))

reno...megane 1 motorunu tüm arabalarına takip...
yetkili servise girmeyen motorlarını sanayideki barbarlarına parçalattırıp
paramızla hurdaya çıkartttıracağına...

az gelişmiş ülkelerdeki sanayicileri zengin edeceğine..
mühendisleri eskisi gibi çalışsın....
değişik bi motor üretsin...

)))))))))

toyota = in.....
sanayi + reno = out

kime sorarsanız sorun...
reno ...aç gözlülüğününü bedelini ödedi...
yeni plazalarının, dükkanlarının parasını bile bizden çıkardı )))

türkiyede artık toyota 1 numara ....

eski güvenini, prestijini de kaybetti..
sanayidekileri zangin etti ...

bunu ben değil...herkes diyor...

10 senedir böyle dilden dile geziyor...yetkili servis sağlam parçaları da değiştiriyor artık diye))))

reno...megane 1 motorunu tüm arabalarına takip...
yetkili servise girmeyen motorlarını sanayideki barbarlarına parçalattırıp
paramızla hurdaya çıkartttıracağına...

az geliÅŸmiÅŸ ülkelerdeki sanayicileri zengin edeceÄŸine..
mühendisleri eskisi gibi çalışsın....
deÄŸiÅŸik bi motor üretsin...

)))))))))

toyota = in.....
sanayi + reno = out

kime sorarsanız sorun...
reno ...aç gözlülüÄŸününü bedelini ödedi...
yeni plazalarının, dükkanlarının parasını bile bizden çıkardı )))

türkiyede artık toyota 1 numara ....

eski güvenini, prestijini de kaybetti..
sanayidekileri zangin etti ...

bunu ben deÄŸil...herkes diyor...

10 senedir böyle dilden dile geziyor...yetkili servis saÄŸlam parçaları da deÄŸiÅŸtiriyor artık diye))))

Toyota sorunsuz ama ruhsuz araba üreten bir sirket... arabaları gayet tipsiz ve sıradan. Ayrıca kaportası çok dandik. Teneke sesi geliyor... deli gibi de yol sesi alıyor. O parayı hak etmiyor... Doğru düzgün bir dizel motoru bile yok kendisine ait... çift kavramalı şanzıman zaten hak getire.

2013'te 38.000 tl ye aldığım Clio Sport Tourer 1.2 75 bg şimdi aldığım opsiyonlarla birlikte 83.600 tl olmuş tövbe satmam arabamı bu ney :) zaten daha 25.000 km de

şimdi tofaşçılar 20.000 derler araçlarına

bi araba alım satımından kar yapamayan benim..

çiftciler kredi çekip 2 şer tane aldıydı cilio...adamlar köşeşik oldu

Arkadaşlar ben bu konuyu açmamın sebebi üst segmentler de bulunan bütün donanımları bulunduran bu araçlarımızı özenle korumak ve kıymetini bilmek için açtım.Bizim araçlarda belki ufak tefek kusurlar olabilir.Ancak bu araçlar bizim ülkemiz şartlarında kullanılabilecek araçlardır.Bugün burdan çıkın Hakkari'ye kadar rahatlıkla yolculuk yapabileceğimiz,arızalandığında kolay çözümü olan araçlardır.Bir BMV,Mercedes ile giderken insan korkarak gider yolda arızalandığı zaman çekiciyle en yakın Kayseriye sırtınızda getirirsiniz.
Ust segmentlerde bulunan butun donanimlar baya sacma olmus hocam ya ust segment bi araca binmediniz yada arabaniza asik oldunuz. Neyse bi ara servise felan gittiginizde en azindan bi talismani inceleyin mumkunse bi test surusu yapin aradaki donanim farkini gorun...

Yakıt dediğin yakılır

Arabaların fiyatı artarken farklı yerden başka şeylerle bizim cebimizden çok fazla çıkıyor.

Geri