Clio 4 için tavsiyeleriniz ve lpg

metecankal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba aracım clio 4 joy beyaz renk. Araca önerebileceğiniz jant ve aksesuarları söylerseniz sevinirim. Bir de aracım 1.2 LPG taktırmli miyim sizce

hikmetkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aracı sıfır mı aldınız?

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lpg gerçekten büyük tasarruf sağlar.benzin 5 lira olmuş nerdeyse.Ben bu hafta sonu taktıracağım İnşallah.lpg ye uyumlu.

hikmetkilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lpg gerçekten büyük tasarruf sağlar.benzin 5 lira olmuş nerdeyse.Ben bu hafta sonu taktıracağım İnşallah.lpg ye uyumlu.

Sizin aracınız da 1.2 Clio 4 mü?

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet.2015 Kasım da lpg takarım diye aldım.zamanı geldi artık.25 bin km oldu.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende lpg olayini uzunca bi zaman arastirmistim ama sonradan vazgectim. Arac su haliyle zaten gitmiyor yokuslarda cok zorlaniyor bide lpg taktikmi motoru komple oldurcez heralde. 1.2 icon 2015 kasim benimde

gülhan gül

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru evet.Bu motorlar çekiş anlamında çok zayıf.performans aramak yanlış olur.biraz gaza yüklenmek gerekiyor bu da fazla sarfiyat demek.Burda lpg li clio ya bindim ve gerçekten fark olmadığını gördüm.hissetmiyorsun varsa bile.ekonomi ise mükemmel.Ben benzinde 50 tl ile (4.86) Max 200-220 km yol gidiyorum.lpg de ise 400 km gitmek mümkün.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzinin 5lirayı bulmasıyla bende 0.9 aracıma ciddi ciddi düşündüm lpg taktırmayı. Motora zararı olur mu, zaten 3 silindir küçük mıtorlu bi araç. İyice zorlamış mı olurum uzun vadede yoksa bi zararı olmadan tasarruflu bi şekilde kullanırmıyım emin değilim. Bu benzin fiyatlarıyla binip gezmeye korkuyor insan...